Як вибрати мороженицу.

Одним з найпопулярніших десертів залишається улюблене з дитинства морозиво. Однак не завжди є час купити його, та й магазинне морозиво за якістю завжди буде поступатися натуральному домашньому. На сьогоднішній день існує багато рецептів приготування різноманітного морозива в домашніх умовах, але для цього вам знадобитися спеціальний пристрій мороженица.
Інструкція
1
Вибираючи відповідну мороженицу зверніть увагу на їх особливості. Існує два типи морожениц: механічна і електрична. Використовуючи механічну мороженицу , ви власноруч докладаєте зусиль, і процес приготування виходить довше за часом. А ось в електричну мороженицу вбудований мотор, який може працювати в різних режимах і дозволить вам приготувати морозиво набагато швидше.
2
Якщо ви вибираєте механічну мороженицу , тоді у неї не повинно бути ніякого харчування ззовні. Зовні вона може бути як пластмасової, так і металевої. Головне, щоб всередині був металевий контейнер, краще з нержавіючої сталі. У наявність такої морожениці обов'язково повинен бути заводний важіль.
3
Якщо ви вибираєте електричну мороженицу . Вони бувають двох видів. Автономні електричні морожениці працюють на батарейках і можуть виготовляти морозиво прямо у вашому холодильнику. При її виборі, врахуйте висоту, щоб вона легко містилася між полицями холодильника. Інший вид електричної морожениці - це невелика морозильна камера, яка працює від мережі. Однак її необхідно попередньо охолодити в морозильній камері, тому при виборі такої морожениці враховуйте її розміри і довжину шнура.
4
Вибираючи мороженицу , зверніть увагу на її потужність, яка зазвичай починається від 4 Вт до 35 Вт. Чим нижче потужність, тим довше йде процес приготування морозива, але зате менше споживається електроенергія.
Зверніть увагу
В основному ємність чаш морожениц становить 1-1,5 літра. Зустрічаються морожениці відразу з чотирма стаканчиками по 100 мл. Завдяки цьому ви не будете ділити загальну масу морозива по чашках.
Корисна порада
Щоб ваша мороженица прослужила довгий час, намагайтеся її правильно мити і храніть.Доставайте морозиво, з морожениці тільки дерев'яними або пластмасовими ложками.