Як реалізувати свій бізнес.

В непростих умовах для пошуку нової роботи і низькому рівні зарплат власний бізнес може стати виходом із ситуації. Але лише від вас залежить, чи призведе свою справу до фінансової стабільності, або стане важким вантажем для вас.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал
  • - проведення дослідження
  • - бізнес-план
Інструкція
1
Проведіть маркетингове дослідження в тій сфері, в якій плануйте реалізовувати свою ідею. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні обмеженим бюджетом, можете зробити це власними силами, вивчивши спеціальну літературу. Можливо, виявиться, що подібний бізнес вже існує на обраної вами території, тому даним факт стане визначальним у вашій конкурентної стратегії.
2
Складіть чіткий і детальний бізнес -план. Нехай це буде документ лише для внутрішнього користування, але він допоможе вам спрогнозувати прибуток, розмір вкладень, щомісячні витрати, ризики, витрати на медіапланування і перспективи розвитку.
3
Довідаєтеся про законодавчу базу, яка регулює вашу діяльність, оскільки вам можуть знадобитися дозволу або ліцензії, отримання яких може зайняти тривалий час.
4
Зареєструйте власну компанію і виберіть підходящу систему оподаткування. Якщо ви - початківець власник малого бізнес а, то можете отримати невелику фінансову підтримку від держави. Сьогодні служби зайнятості населення виплачують безоплатні субсидії на самозайнятість в розмірі 12 мінімальних зарплат. Крім того, соціально значущі бізнес -проекти мають шанс на грант до 300 тис. Рублів, а муніципальні центри підтримки підприємництва, які є в усіх великих містах, можуть надати кредит на початок справи з мінімальною процентною ставкою. Отримання подібних виплат може зайняти якийсь час і зажадає надання ряду документів, однак, безоплатні субсидії не доведеться повертати, і вони можуть стати серйозною підмогою у вашій справі.
5
Існує безліч варіантів реалізації бізнес а з мінімальними вкладеннями або взагалі без них. Ремонт автомобілів, освітні та консультаційні послуги, чистка подушок, дизайн сайтів, створення інтернет-форумів: ідей може бути величезна кількість, але головне - створити річ, не схоже на аналогічні. Споживач вашого товару чи послуги має зробити вибір на вашу користь, адже пропозицій сьогодні багато в будь-якій сфері.
6
Продумайте маркетингову політику, виберіть недорогу, але дієву рекламу. Намагайтеся утримувати кожного прийшов клієнта і спонукати його прийти ще раз. Для цього розробіть систему лояльності, проводите тренінги для персоналу, ведіть картотеку найбільших покупців і влаштовуйте заходи щодо стимулювання попиту на ваш продукт або послугу.
Зверніть увагу
На початковому етапі не ризикуйте брати великі кредити. Будьте готові до того, що прибуток піде не відразу, і цілком можливо, що ви не зможете впоратися з умовами банку.
Корисна порада
Почніть з малого: відмовтеся від дорогих орендованих площ і масштабної реклами, максимум роботи виконуйте самі. Коли справа почне приносити дохід, ви зможете найняти персонал і зайнятися розвитком бізнесу.