Як побажати спокійної ночі.

Без побажань добраніч важко уявити наше життя. З самого дитинства ми звикаємо до цієї традиції, спочатку з блакитного екрану це робили Філя і Хрюша, пізніше цей обов'язок перейшов до більш реальним персонажам з нашого життя.
Вам знадобиться
  • мобільний телефон, інтернет, книга дитячих казок
Інструкція
1
Від того, з яким настроєм засне людина, залежатиме його сон, присниться йому хороший сон або мучитиме кошмар. Побажати солодких снів об'єкту вашої уваги можна кількома способами, в залежності від того, знаходиться він поруч або нет.Ітак, якщо він (вона) далеко: Просто наберіть його (її) номер телефону і побажайте добраніч. Цей спосіб хороший тим, що ви почуєте голос улюбленого вами людини і хоч на секундочку, але відчуєте, що він (вона) поряд з вами.
2
Для більш романтичних осіб підійде смс-побажання. Напишіть любовне вірш, або навпаки висловіть свої почуття в прозі. В інтернеті ви знайдете безліч як віршів, підходящих для даного випадку, так і прозаїчних текстів про те ж.
3
Інтернет і тут прийде на допомогу. Цей спосіб підійде для просунутих користувачів. В одній із соціальних мереж (залежно від того, де ви зареєстровані) намалюйте картинку-графіті на стіні, або відправте своєму другові (подрузі) музичну листівку з милою і приємною піснею.
4
Їли ж улюблений вами людина знаходиться поруч, то рецепт прост.Самим приємним і дорогим побажанням стане ваш поцілунок на ніч. Адже давно відомо, що поцілунки не тільки піднімають настрій, дарують щастя, а й зміцнюють імунітет.
5
Можна зі своєю другою половиною згадати дитинство і прочитати казку на ніч. Незабутні емоції та барвисті сновидіння в цьому випадку вам просто забезпечені.