Як чистити гриби. Як чистити сироїжки.

Для багатьох людей похід в ліс за грибами став не тільки доброю традицією, але і сімейним ритуалом. Багатогодинної обробкою, сушкою, заморожуванням та консервуванням цього неймовірно смачного продукту з приходом осені займається величезна кількість людей. Гриб вимагає до себе особливої уваги. Крім того що в грибах треба дуже добре розбиратися, їх потрібно правильно обробляти. Одна з найголовніших процедур - чищення гриба.
Інструкція
1
Чистка повинна починатися ще на етапі збору грибів. Сміливо видаляйте вже поїдені комахами і черв'яками місця, прибирайте хвою, листя та інше сміття. Якщо шкірочка капелюшки знімається легко - сміливо прибирайте її. Якщо капелюшок слизова, її слід тут же очистити, також знявши шкірку. Звичайно, ви приділите трохи більше часу збору грибів, однак вбережете себе від додаткової домашньої метушні з продуктом. Крім цього, принесете додому менше бруду.
2
Прийшовши додому, відберіть гриби за видами - так буде простіше їх заготовляти і обробляти, та й способи приготування грибів розрізняються. Для своєї зручності визначте гриби , які будете смажити свіжими, від грибів, які піддасте тепловій обробці. Пам'ятайте про те, що гриби дуже швидко псуються, тому у вас є 4-5 годин для їх приготування або заготовки. Деякі гриби містять легко окисляющиеся речовини і при взаємодії з повітрям майже миттєво темніють надаючи грибам непривабливий вигляд. Щоб цього не трапилося, не залишайте гриби на повітрі, а краще відразу опустіть у воду і додайте в неї трохи солі або лимонної кислоти.
3
Далі скористайтеся ножем, вирізуйте всі потемнілі місця, ретельно перевірте ще раз гриби на предмет присутності черв'яків і інших шкідників. У маслюків та сироїжок, які піддаються тепловій обробці, з капелюшка, починаючи з країв, знімайте слизову шкірку. У трубчастих грибів потрібно вирізати трубчасту частину капелюшки. У грибів з в'язкими ніжками краще видалити ніжки. З тих грибів, які не вимагають теплової обробки, сміття видаляйте якомога більш старанно - очистіть усі складки пензликом.
4
Останньою стадією чистки стає промивання. Існує думка, що гриби потрібно мити якомога менше, і дійсно від цього в смаку гриби можуть втратити. Гриби, які використовуються для сушки - не промивати. Гриби, які ви обробляєте інакше - потрібно злегка промити холодною водою в друшляку і дати воді стекти. У будь-якому випадку з грибами треба бути дуже уважними і акуратними, що б не зіпсувати своє здоров'я.