Як створити динамічний блок.

Як відомо, конструювання будь-якого об'єкта починається з побудови його креслення. Для кращої наочності побудованого креслення і відображення найдрібніших подробиць, які включати з себе буде конструкція, використовуються динамічні блоки .
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, редактор Block Editor, файл з кресленням об'єкта.
Інструкція
1
Відкрийте файл з кресленням, в який необхідно додати динамічний блок.
2
Натисніть кнопку Block Editor, розташовану на стандартній панелі інструментів.
3
У діалоговому вікні Block Edit Definition виберіть Deskset і підтвердіть, натиснувши ОК. В ході даної операції з'явиться вікно Block Authoring Palettes.
4
Відкрийте вкладку "Параметри" і в запропонованому списку виберіть Linear Parameter.
5
В з'явилася підказкою в якості стартової точки вкажіть лівий верхній кут модельованого об'єкта, кінцевою точки - правий верхній кут, а місцем розташування мітки - точку, що знаходиться над об'єктом.
6
Виділіть параметри і клацніть правою клавішею комп'ютерної миші, вибравши варіант Grip Display -> 1
7
Відкрийте Actions і виберете Stretch Action.
8
В з'явилася підказкою Specify parameter вкажіть вставлений лінійний параметр, а в підказці Specify parameter point to associate with action встановіть курсор для можливості правого захоплення.
9
Після появи червоного маркера клікніть мишкою, а потім увімкніть опцію OSNAP.
10
Вкажіть перший кут розтягування - це верхній правий кут. Отже, в якості протилежного кута вкажіть нижній правий кут. При запиті місця розташування символу вкажіть точку, що знаходиться лівіше об'єкта.
11
Збережіть всі виконані зміни. Збережіть креслення і закрийте його.
12
Потім відкрийте нове креслення і за допомогою комбінації клавіш Ctrl + 2 відкрийте вкладку DesignCenter.
13
Перейдіть до креслення, в якому був збережений динамічний блок, двічі клікнувши по його назві і вибравши елемент Blocks.
14
Увійдіть на панель DesignCenter, клацніть два рази по Deskset і в відкрилася вкладці підтвердіть всі зміни, натиснувши ОК. Після закрийте DesignCenter.
15
Клацніть за кресленням об'єкта і вставте динамічний блок.
Зверніть увагу
Не плутайте динамічні блоки із звичайними кресленнями! Перші відрізняються від других наявністю двох додаткових елементів: задаються параметрами модифікації і операцією, що визначає тип зміни об'єкта.
Корисна порада
Якщо вставлений в креслення динамічний блок необхідно збільшити, то вибирайте на панелі Zoom варіант Zoom Extents.
Динамічний IP-адреса присвоюється залежно від використовуваної вами технології підключення до мережі. Також це залежить від того, який провайдер надає вам послуги інтернету.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Переконайтеся, що провайдер надає вам статичний IP-адресу. Ви можете перевірити це, відключивши інтернет-з'єднання і підключення по локальній мережі. Після цього вийміть кабелі з модему або маршрутизатора, після чого вимкніть комп'ютер і зачекайте скидання близько 15-20 хвилин.
2
Після цього вставте кабель назад, включите комп'ютер, виконайте підключення по локальній мережі і з'єднаєтеся з інтернетом. Перевірте, чи змінився ваш IP-адресу, використовуйте для цього спеціальні ресурси інтернету для визначення адреси, наприклад, http://2ip.ru/whois/.
3
Якщо у вас статичний IP-адресу, дізнайтеся номер телефону технічної підтримки вашого провайдера. Ви також можете отримати інформацію стосовно переходу на динамічний адресу на офіційному сайті постачальника послуг, однак, найкраще запитати про це безпосередньо у працівника техпідтримки. З'ясуйте, чи надає ваш провайдер динамічні адреси, і що вам необхідно зробити для його зміни.
4
Отримавши від провайдера динамічний IP-адресу, поміняйте налаштування мережевого підключення. Для цього перейдіть в їх властивості і в розділі налаштувань DNS і IP вкажіть для обох параметрів автоматичне отримання адрес. Зверніть увагу, що при налаштуванні інтернет повинен бути відключений, це також стосується підключення по локальній мережі.
5
Якщо ваш провайдер надає тільки статичний IP-адресу, змініть постачальника послуг. Зверніть увагу, що використання динамічного адреси комп'ютера не завжди буває зручним, наприклад, якщо ви використовуєте ваш комп'ютер як сервер. Якщо ви хочете встановити динамічний адресу для підключення з метою безпеки, пам'ятайте, що це не завадить встановити вашу особистість іншим користувачам при виявленні порушень вами правил користування ресурсами.
Корисна порада
Не користуйтесь динамічним IP, якщо використовуєте комп'ютер як сервер.