Як приготувати тісто для локшини. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

На вулиці непогоже і прохолодно, йде дощ і дме сильний вітер? Побалуйте себе гарячим м'ясним бульйоном з домашньою локшиною. Це смачно, ситно і просто в приготуванні! Спробуйте, і ви не пошкодуєте!
Вам знадобиться
    • Яйця - 2 шт.
    • Вода - 100 мл
    • Сіль - 0,5 ч.л.
    • Борошно - 500-600 г
Інструкція
1
Просійте борошно на стіл гіркою. Зробіть невелике заглиблення в центрі. Постарайтеся залишити тонкий шар борошна на дні лунки, щоб під час замісу тісто не приклеюються до столу.
2
Розбийте два яйця в борошно. Розбийте їх чітко посередині, оскільки маленька хитрість даного рецепту приготування локшини криється в кількості використовуваної води. Візьміть одну з половинок шкаралупи і налийте туди теплої кип'яченої води. Вилийте в яйця. Повторіть процедуру ще раз. На 2 яйця вам потрібно дві половинки шкарлупок з водою. В отриману рідину додайте сіль.
3
Починайте акуратно замішувати тісто . Спочатку розмішайте борошно, наявну в центрі поглиблення і на його дні, а потім, акуратними круговими рухами починайте збільшувати радіус замісу. Намагайтеся при цьому не пошкодити зовнішні кордони борошняної воронки, щоб тісто , поки воно ще рідке, не витекло на стіл.
4
Коли рідина стане густою, додайте борошно із зовнішнього краю воронки, поступово замішуючи круте тісто . Не бійтеся перекласти борошна. В даному випадку, чим крутіше тісто , тим краще. На завершення трохи відбийте тісто об стіл. Накрийте рушником і залиште на 15-20 хвилин.
5
Розділіть тісто на дві частини, посипте стіл борошном. Кожну половинку тіста починайте розгортати в різних напрямках, поки не вийде тонкий пласт, товщиною приблизно 2-3 мм. Після цього розріжте пласт на тонкі довгі пластини і наріжте тонкими смужками. Нарізку тесту необхідно починати відразу ж, оскільки воно сохне дуже швидко, і, як результат, стає ламким.
6
Відваріть готову локшину в киплячій підсоленій воді 10-15 хвилин. Потім додайте в бульйон, посипайте зеленню і подавайте на стіл!
Зверніть увагу
Якщо ви хочете зробити заготовки про запас, просушіть вже нарізану локшину, складіть її в пластиковий контейнер, і злегка посипте борошном. У такому вигляді вона може зберігатися кілька місяців.
Корисна порада
Якщо ви захочете зробити варіації на тему традиційної локшини, просто змініть ширину нарізки - зробіть довгі широкі смужки. І можете сміливо готувати страву під назвою «лагман»!