Як створити доброзичливу атмосферу в колективі.

У кожного самостійного людини рано чи пізно з'являється робота. Вона може бути коханою чи не дуже. І відносини з колегами складаються різні. Але в будь-якому випадку проводити робочий час в доброзичливому колективі набагато приємніше, ніж в недружньому.
Інструкція
1
Проведіть корпоративну вечірку. Якщо ви займаєте посаду начальника, то звичайно, вам потрібно зберігати "обличчя" і серйозно тримати себе. Але ж ніхто не перешкодить вам натякнути кому-небудь з активістів про те, що давненько ви не відзначали свят з колегами. А у випадку якщо ви не керівник, то самі можете виступити в ролі ініціатора. Знайти привід зазвичай нескладно - це може бути день народження когось із співробітників, що наближається Новий рік, Міжнародний жіночий день або день захисника Вітчизни ... Загалом, "червоних днів" у календарі багато. Залучіть до організації якомога більше народу, спільна діяльність об'єднує і навіть самих замкнутих людей робить більш відкритими. До дати самого заходу в колективі вже буде доброзичлива обстановка. Але для цього вам доведеться провести деякий час у клопотах і витратити чимало сил.
2
Намагайтеся більше спілкуватися з колегами. Під час обідньої перерви можна разом перекусити або попити чай і обговорити які-небудь абстрактні від роботи теми. У жіночому колективі не гріх іноді й попліткувати - це розрядить обстановку. Дайте комусь рада, когось просто вислухайте. Звичайно, не варто ніколи нав'язувати свою думку. Його краще висловлювати в невимушеному розмові. Постійне спілкування згуртує вас з колегами. А значить, створить доброзичливу атмосферу.
3
Уникайте конфліктів. Напевно, у кожного на роботі знайдуться люди, які здатні побудувати скандал на рівному місці. Суспільства таких оригіналів не уникнути, а от спробувати знайти компроміс цілком можливо. В цілому, потрібно уникати "гострих кутів" у відносинах з колегами, інакше утворити "теплу" обстановку не вийде. Якщо вдасться створити собі мирну репутацію, то ви зможете стати тим самим "центром", навколо якого об'єднається колектив. І ви будете ходити на роботу з радістю, знаючи, що вас там чекають дружелюбність і розуміння.