Як вивести на чисту воду.

Брехня - дуже поширене явище. Одні люди брешуть за звичкою, інші зі страху, треті із задоволення прибрехати і прикрасити. Не кажучи вже про непорядних людей, які навмисно вводять в оману людини, щоб використовувати в своїх целях.Еслі людина вміє брехати, він може «обдурити» навіть детектор брехні. Однак є більш надійні способи розпізнання, чи бреше вам людина чи говорить правду!
Інструкція
1
Один з цих способів - мова тіла. Коли людина говорить неправду, його тіло посилає невербальні сигнали, які «видають» брехуна: - рясне потовиділення, поява поту на лобі; - часте моргання очей; - ухиляється погляд; - блукаючий погляд; - перебільшено щирий вигляд; - потирання кінчика носа і мочки вуха; - розгойдування тіла в різні боки; - облизування мовою губ або зубів. Це ознаки, які можуть викрити в брехні брехуна, якщо він: нервує; переживає почуття провини; ще не навчився і не звик брехати - наприклад, дитина.
2
Однак, як ви розумієте, далеко не кожен брехун нервує і переживає почуття провини. Особливо якщо йому подобається брехати і ця людина аморальний. В такому випадку вам допоможе читання по ліцу.Прісмотрітесь до обличчя цієї людини, чи немає на ньому наступних ознак схильності до обману і брехні: - крива посмішка. Ця посмішка може бути як цинічною, так і чарівною. Але нехай вона не вводить вас в оману: ця людина схильний обманювати і себе, і другіх.- розтягування губ в одну сторону; - сіпання рота; - напівприкриті очі. Ця ознака вказує на можливе підступність і віроломство володаря таких очей.- асиметрія очей (коли одне око більше/менше іншого, або коли одне повіку щільніше іншого).
3
І, нарешті, самий безпомилковий спосіб «вивести людину на чисту воду» - це зчитування аури. На аурі відбивається все - і схильність до брехні, і найменший обман. Для зчитування аури зовсім не обов'язково володіти паранормальними здібностями бачення аури. Часто люди відчувають ауру інтуїтивно і несвідомо. Наприклад, коли кажуть: «чую я, щось в ньому не так», або «не знаю чому, але щось ти не договорюєш» і т.п.Інформація про людину зберігається в його банках даних - чакри. Щоб напевно визначити, бреше вам людина чи говорить правду, потрібно використовувати три найпростіших детектора лжі.Вначале потрібно налаштуватися на зчитування аури. Усвідомте і відчуйте своє тіло цілком; знайдіть силу, подумки звернувшись до свого духовного джерела; опануйте наміром дізнатися більше про це человеке.Затем налаштуйтеся на чакру спілкування цієї людини (вона знаходиться в районі горла) і подумки запитаєте: «Наскільки правдивий у спілкуванні ця людина?» (чи «Наскільки щиро говорить ця людина?») Іноді людина обманює НЕ на словах, а на ділі, тобто своїми діями. Налаштуйтеся на банк даних чакри сили (в районі сонячного сплетіння) і запитайте: «Як ця людина використовує свою силу?» Після цього перевірте людини на його духовну справжність. Багато людей не вважають обманом те, що вони приймають біле за чорне, а чорне за біле. Цей вид брехні - самообман, і зовні людина може вести себе щиро і чесно. Налаштуйтеся на його чакру духовності (в районі маківки голови) і подумки запитаєте: «Наскільки ця людина духовно чистий?»
4
Завжди довіряйте своїм внутрішнім знанню (інтуїції). Якщо ви побачили, що людина нечесний з вами і ви не можете йому довіряти, не бійтеся розлучитися з ним. Природа не терпить порожнечі, і ви обов'язково зустрінете чесного, щирого і надійного партнера!