Як зробити паркан на дачі.

Мій дім - моя фортеця. Нехай нікого не бентежить ця розхожа рази. Адже для більшості людей дійсно будинок є місцем, де вони можуть фізично і морально відпочити від усіх проблем, які чекають їх з усіх боків. А щоб милий дім дійсно став фортецею, потрібно поставити паркан .
Інструкція
1
Дача - це другий дім. Який, до речі кажучи, в деяких випадках буває і любимо першого. Тому має сенс захистити його як слід. Нехай не від злодіїв - так хоча б від безпритульних собак і корів, які запросто можуть зайти на вашу територію і дочиста знищити все, що з таким трудом і завзятістю садити і обробляли. Рів з водою і крокодилами, звичайно, не обов'язковий, але паркан поставити бажано. Отже, вибираємо паркан .
2
На літо 2011 року найпопулярнішим видом паркан а є металеву огорожу. Воно поділяється на три види - сітка, лист і кування.
3
Металева сітка. Вона досить дешева і проста у використанні. Для її встановлення потрібно поставити по периметру металеві стовпи, роль яких успішно можуть зіграти старі труби (бажано близько 10 см в діаметрі). Частота і кількість стовпів залежать виключно від бажання і можливостей господаря. Але найоптимальніший варіант - це стовп через кожні два метри. Це збільшить надійність і не дозволить сітці провисати.
4
Коли всі стовпи будуть вкопані, залишиться тільки натягнути сітку і закріпити її на стовпах. Можна зробити це як за допомогою зварювання, так і обійтися звичайними шматками дроту (в сенсі - просто прив'язати).
5
Металевий лист. Зазвичай використовуються листи металу, яким криють дахи. Для паркан а цей варіант зручний тим, що дозволяє приховати те, що відбувається за огорожею від цікавих очей. Особливо якщо поставити паркан заввишки в два метри. Але є і певні мінуси - просто так їх не вкопати. Доведеться приварювати до труб. Але і це ще не все. Гола труба з привареним до нього листом гофрованого металу буде не зовсім естетично виглядати. Тому стовпи обносять цегляною кладкою. Це обійдеться власникові в додаткову «копієчку», але натомість вийде гарний паркан з цегляних стовпів і металевого щита, який не дозволить побачити, що відбувається за огорожею.
6
Ковка. Самий елегантний і витончений вибір. Проте варто досить пристойно, і не кожен середньостатистичний житель може собі це дозволити. Так що це варіант залишається долею обраних. Але, тим не менш, чавунні завитки на двометрової решітці виглядають більш ніж переконливо.