Як змусити себе щось робити.

Змушувати себе, часом, буває дуже корисно. Розвивайте в собі силу волі, і тоді вам буде легше змусити себе завершити, наприклад, розпочаті справи. Головне, будьте впевнені в успішному результаті своєї справи!
Інструкція
1
Найпростіший рада - як тільки ви вирішили зробити щось, відразу втілюйте ідею в життя, не відкладаючи, і не підшукуючи певний час для здійснення справи. Усуньте сторонні шуми в кімнаті, вас не повинно ніщо відволікати. Наприклад, якщо ви розриваєтеся між важливою справою, яка не терпить зволікань, і в той же час, йде заключна серія мексиканського серіалу, всі 199 серій якого ви вже переглянули, то буде несправедливо, якщо ви так і не дізнаєтеся, чому там справа скінчилося . Запишіть серію на відеомагнітофон або загляньте на наступний день в інтернет, де обов'язково шанувальники викладуть заключну серію мелодрами. Будьте спокійні і зосередьтеся на виконанні свого завдання. Також попросіть близьких, щоб вас не турбували і не підкликали до телефону - все це зайвий раз вас тільки зіб'є з думки.
2
Складіть собі план виконання завдання. Розпишіть по пунктах, що ви повинні встигнути зробити і скільки часу на це витратити. Коли почнете виконувати, по черзі викреслюйте зроблене. Так ви наочно побачите весь фронт роботи, і будете з полегшенням дивитися на вже викреслені пункти. Ви будете горді собою, і з'явиться стимул завершити скоріше розпочате. До того ж, щоб справа швидше рухалося до завершення, напишіть на аркуші паперу під задачами, що вас чекає щось приємне - шматок торта, прогулянка на велосипеді і т.п. Необхідно заохочувати себе за виконаний працю. Адже, якщо ви себе не порадуєте, то хто ще це зробить?
3
Також змусити себе щось зробити допоможе суперечка «на слабо». Наприклад, всі навколо знають, що ви ні за що не вивчите англійську мову. Хоча б базові правила граматики. Нехай вас візьмуть «на слабо» і ви доведіть всім, що ви - сильна, вольова людина. Також ви можете посперечатися зі своїм другом, що вивчите, наприклад, задане вірш швидше його. Він, звичайно, з вами погодиться, але якщо ви на кін поставите похід в кіно, то це буде стимулом для боротьби. Таким чином, створіть для себе групу підтримки, і прагнете бути краще і сильніше близьких, адже, ви в глибині душі вже знаєте, як змусити себе щось зробити!