Як приймати укропную воду.

Народження дитини - не тільки величезне щастя, але і настільки ж величезна відповідальність для батьків. З того моменту, коли мати з дорогоцінним «згортком» повертається з пологового будинку, спокійного життя приходить кінець. І справа не тільки в нескінченних «годівлях - праннях - прасуванням - заколисування - прогулянках». Лише дуже небагато дітей спокійно сплять. Несамовитий плач немовляти - важке випробування для батьків. Рідне істота страждає, і ніяк не заспокоюється! Чим йому допомогти, адже він навіть не може пояснити, де у нього болить?
Інструкція
1
Одна з головних причин нічного плачу дитини - це коліки в його животику через утворюються газів. І, на щастя, є дуже просте і доступне засіб, який повинен бути у кожної батьківської пари - це кропова вода. Причому, виготовляється вона зовсім не з самого кропу, як можна подумати за назвою, а з плодів фенхеля. В них міститься масло, з якого, по суті, і отримують ту саму «укропную воду ».
2
Діючі речовини, що мають спазмолітичну і заспокійливу дію - це анісовий альдегід, анісова кислота і анетол. Причому, що важливо, кропова водичка може з успіхом використовуватися для лікування не тільки новонароджених і грудних дітей, але і дорослих, які часто страждають від спазмів кишечника, підвищеного метеоризму. Також даний засіб підходить для поліпшення апетиту і нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.
3
Нерідко укропную воду радять приймати і годуючим матерям, так як саме вона покращує лактацію, а також зменшує підвищене газоутворення у дитини, яка перебуває на грудному вигодовуванні. Зовсім маленьким дітям укропную воду зазвичай дають по одній столовій ложці два-три рази на день. Поїти слід в проміжках між годуваннями. За погодженням з доктором можна збільшити кількість прийомів води до чотирьох-п'яти разів. Дорослі пацієнти приймають укропную воду згідно призначення свого лікаря, в зазначеній їм дозуванні.
4
Побічні дії відзначаються виключно рідко, і виражаються або в алергічної реакції (почервоніння та свербіж шкіри), або в різкому зниженні артеріального тиску. І в тому, і в іншому випадку прийом укропной води слід припинити і порадитися з вашим лікарем.
5
кроповий воду дітям також можна давати для профілактики коліків, а не під час їх появи. Для цього заваріть столову ложку плодів фенхелю в 250 мл води і дайте настоятися під кришкою протягом 15 хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8Gpx5vnKG0c