Як знайти квартиру.

Питання, пов'язані з нерухомістю, як правило, виникають раптово, при цьому у кожного для пошуку квартири знаходиться своя причина. Це може бути відрядження і пошук житла на добу, переїзд, оренда квартири на певний час або покупка нової житлової площі. У будь-якому випадку виникає головне питання: «Як знайти квартиру ?» Тут на допомогу можуть прийти самі різні джерела та інструменти, але головне, щоб вони були актуальними, а люди, їх розміщують - сумлінними.
Вам знадобиться
  • Засоби масової інформації (газети, журнали, біжучий рядок на телебаченні), інтернет, агентства нерухомості, хороші знайомі.
Інструкція
1
Визначившись з тим, яким чином відбуватиметься пошук квартири, варто сміливо приступати до активних дій. Для цього слід витратити частину свого вільного часу, який знадобитися: по-перше, на те, щоб зробити добірку відповідних варіантів, по-друге, перевірити їх на актуальність, тобто обдзвонити і домовитися про особисту зустріч, по-третє, оглянути кожен відповідний варіант. Може статися й так, що на пошук піде багато часу, але не варто погоджуватися на більш-менш підходящий варіант. Справа в тому, що якщо квартира не влаштовує з якихось причин (наприклад, вона потребує капітального ремонту, знаходиться на верхніх поверхах, а в будинку немає ліфта та ін.), То найкраще почекати поки не знайдеться саме той варіант, який би задовольняв цілком і полностью.Некоторие власники квартир розміщують оголошення про продаж, здачу в оренду квартир на спеціалізовані сайти, форуми. Після того, як відібрані всі відповідні варіанти і призначені зустрічі, варто ретельно підготуватися до того, що б уважно оглянути квартири, не забуваючи про прилеглу до будинку територію та під'їзд.
2
Особиста зустріч відіграє одну з найбільш головний ролей в пошуку квартири. Є можливість на власні очі побачити, в якому стані знаходиться квартира, що в ній є з меблів (якщо пошук пов'язаний з орендою), під'їзд, які люди вам зустрічаються у дома.Не треба боятися відкривати крани, оглядати стіни, стеля, вікна і кімнати в цілому . В іншому випадку, якщо виникнуть які-небудь проблеми (протікає дах, немає гарячої води на кухні, рами в тріщинах), буде вкрай складно довести, що вони вже мали місце бути до заселенія.Только після повного огляду можна починати розмову про ціну і вести торг, природно розумний і обгрунтований. Якщо є претензії, потрібно висловлювати їх чітко і смело.В разі якщо квартира не влаштовує, варто дати відповідь відразу, не тягнути і не обнадіювати власника квартири і продовжити пошуки.
3
Коли потрібна квартира знайдена, то варто обговорити юридичну сторону питання. Складання договору сьогодні є дуже поширеним явищем. Він же може послужити захистом від недобросовісного продавця або орендодавця. Головне в цій справі - правильна і чітка формулювання тексту, докладний опис всіх умов. Якщо квартира здається в найм з меблями, то необхідно описати не тільки її кількість, але і стан, наявні дефекти.
Зверніть увагу
Варто бути обережними з тими агентствами нерухомості, які не пропонують укласти договір, а працюють за разовими напрямами (тобто доводитися платити за кожен новий номер телефону потенційного продавця або орендодавця окремо) .Якщо передбачається знімання квартири, а власник намагається уникнути особистої зустрічі, прагне отримати завдаток за кілька місяців вперед без надання вам розписки або договору, то варто відмовитися і більше не зв'язуватися з такими сумнівними особистостями, оскільки є ризик залишитися ні з чим.
Корисна порада
Для того, щоб швидше знайти квартиру варто звернутися в агентство нерухомості і разом з тим продовжувати самостійний пошук. Тут можна запропонувати провести моніторинг інтернет-сайтів, самостійну розклеювання об'явленій.Осматрівать квартиру найкраще днем.