Як оплачувати інтернет-замовлення. Як замовляти по інтернету Як оплачувати.

Інтернет сьогодні дає можливість не тільки спілкуватися з рідними та друзями, знаходити необхідну інформацію, але і здійснювати покупки, працювати без відриву від основного місця роботи або ж відкрити свою справу. Не кажучи вже про те, що через інтернет можна скачувати кінофільми, музику, ігри, книги і т.д. Але все це треба платити.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Keeper Classic;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Як же оплачувати інтернет- замовлення, особливо, коли поблизу немає терміналів? Для цього існують різні інтернет-ресурси, за допомогою яких можна оплатити будь-яку покупку, отримати гроші за виконану роботу або виплатити гонорар за замовлення. Йдеться про такі ресурсах, як Яндекс-гроші, Moneta.ru, WebMoney та інших. Всі вони, як правило, мають ліцензію на надання подібного виду послуг, тому можете без побоювань оплачувати різні товари в інтернеті.
2
Зупинимося докладніше на одному з них, найбільш популярному ресурсі WebMoney. Щоб здійснювати різні операції з оплати замовлень, необхідно встановити на свій комп'ютер програмне забезпечення для ВебМані. Для цього зайдіть на сайт www.webmoney.ru і скачайте програму WebMoney Keeper. При цьому система запропонує вам три різні варіанти програми. Вам потрібно вибрати найбільш прийнятний для вас, наприклад, WebMoney Keeper Classic. Він встановлюється на персональний комп'ютер. При установці погоджуйтеся з усіма умовами програми.
3
Потім, слідуючи підказкам системи, ви створюєте собі електронний гаманець в зручній для вас валюті. Це може бути рублевий гаманець (WMR), доларовий (WMZ) або який-небудь інший. Пройшовши всю процедуру реєстрації до кінця, ви отримаєте можливість користуватися електронними грошима.
4
Щоб здійснювати оплату покупок або отримувати гроші через ВебМані, вам необхідно ще обзавестися атестатом. Для цього зайдіть в свій електронний гаманець і у вікні на сторінці «Мої WebMoney» виберіть пункт «Атестат». Потім перейдіть в «Сервіс атестації». Для початку вам достатньо буде оформити формальний атестат, слідуючи підказкам системи. Його оформлення безкоштовне. Якщо з'явиться необхідність, то за певну плату ви зможете підвищити свій атестат до початкового, користувальницького, персонального і т.д.
Якщо ви часто здійснюєте покупки в інтернет-магазинах, вам потрібно вибрати для себе найзручнішу платіжну систему. Це може бути, наприклад, оплата готівкою кур'єру, через банк, банківську карту або за допомогою електронних гаманців WebMoney або Яндекс.Деньги.
Вам знадобиться
  • Номер гаманця Яндекс.Денег продавця і власний електронний гаманець
Інструкція
1
Платіжна система Яндекс.Деньги цілком надійна і популярна система, за допомогою якої можна здійснювати безпечні платежі в інтернеті. Зайдіть в свій гаманець Яндекс.Деньги.
2
Перевірте скільки в ньому грошей. Якщо у вашому гаманці грошей недостатньо - поповните його через найближчий банкомат або за допомогою карти Яндекс.Деньги.
3
Якщо у вашому гаманці є сума, якої достатньо для оплати замовлення , вкажіть номер гаманця інтернет-магазину в якому ви робите замовлення, вкажіть суму замовлення і натисніть « Оплатити ».
4
Перевірте всі платіжні дані, введіть свій платіжний пароль і натисніть кнопку «Платити».
5
Дочекайтеся повідомлення про те, що платіж пройшов успішно. Через хвилину ваша оплата впаде в гаманець продавця. Оплата замовлення завершена.
6
Найпростіший і доступний спосіб оплати замовлення - готівкою кур'єру. Якщо у вашому місті є можливість доставки замовлення кур'єром, виберіть її. У вас буде можливість оглянути доставлений замовлення і вручити гроші в руки кур'єру. Він, в свою чергу, віддасть вам товарний чек на ваше замовлення.
7
Ще один зручний спосіб оплати замовлення - за допомогою банківської карти VISA або MasterCard через інтернет. Для цього вам спочатку потрібно впевнитися, що ваша карта призначена для здійснення оплат в інтернеті. Потім на сайті продавця зайдіть у розділ «Мої замовлення» і натисніть кнопку «Сплатити».
Зверніть увагу
Оплату замовлення можна зробити за допомогою коду протекції - система сама запропонує вам це зробити. Код повідомте тільки продавцеві - це ваша страховка від випадкової втрати коштів.
Корисна порада
Робіть покупки тільки в надійних, перевірених інтернет - магазинах.