Як збільшити свою привабливість.

Привабливість - це здатність подобатися чоловічій статі, викликати його інтерес. Жіноча привабливість не ґрунтується на бездоганній красі. Це поняття включає в себе безліч складових, від сприйняття яких, у чоловіків складається те чи інше уявлення про конкретну представниці слабкої статі. Привабливість - це сукупність зовнішніх даних, поведінки, манери спілкування, міміки і жестів, ходи, постави, уміння підносити себе. Так само велику роль відіграють тембр і інтонації голосу, запах тіла.
Інструкція
1
Повірте в те, що ви приваблива жінка. Тільки так ви зможете збільшити свою сексуальність і привабливість для протилежної статі. Потрібно любити себе, своє тіло і зовнішність, вміти їх правильно підносити. Будь-яка жінка може сподобається чоловікові, якщо навчиться приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства, вести себе відкрито і невимушено. Чи не намагайтеся бути краще, ніж ви є насправді. Природність - якість, що привертає всіх людей, не тільки чоловіків.
2
Займіться своєю зовнішністю. Який би відкритою і життєрадісною ви не були, якщо ваш вид неохайний, зачіска розпатлана, а нігті без манікюру, то навряд чи вас буде оточувати чоловічу увагу. Зовсім не обов'язково бути красунею в прямому сенсі слова, щоб викликати захоплені погляди. Адже жінку з гарним макіяжем, чистими і доглянутими волоссям і нігтями, одягнену в той одяг, який їй йде, неможливо назвати непривабливою. Такі особи завжди будуть користуватися популярністю у чоловічої статі, тому що вони знають, чим його залучити. Якщо ви не впевнені у виборі одягу, запитаєте ради у більш досвідчених подруг, правильний макіяж допоможе підібрати стиліст-професіонал. Словом, все залежить від вашого бажання бути привабливою.
3
Будьте жіночною. Чоловіки часто побоюються жінок з сильним, вольовим характером, які здатні їх придушити. Зате вони дуже люблять відчувати свою силу і перевагу, люблять, коли жінка просить про допомогу і захоплюється їх достоїнствами. Турбота - ще одна якість, яким повинна володіти приваблива жінка.
4
Освойте мистецтво флірту. Флірт заснований на мові міміки, жестів і поз, які на підсвідомому рівні сприймаються чоловіком, як знак того, що він вам небайдужий. При цьому флірт ні до чого не зобов'язує, це свого роду гра. Основні елементи флірту - струшування розпущеним волоссям, відкриті пози, випадкові дотики, звабливий погляд і лукава посмішка. При цьому важливо відчувати себе розкуто. Якщо ви не можете впоратися з замкнутістю і стисненням, можна звернутися за допомогою до психолога. Відмінний варіант повірити в свою сексуальність і привабливість - зайнятися танцями (вдома або в студії). Підійдуть такі напрямки, як стриппластика, танець живота, латино та ін. Вже після декількох занять ви відчуєте внутрішню розкутість і грацію в рухах.
5
Любіть секс і не соромтеся цього. Чоловіки схвалюють, коли жінка активна в ліжку і сама проявляє ініціативу. Не бійтеся експериментів. Рольові ігри, романтичні вечері на двох, освоєння нових поз - все це урізноманітнює інтимне життя. А значить, чоловічий інтерес до вас не згасне і ви завжди будете сексуально привабливою для партнера.
6
Зверніть увагу на ваш запах. Чоловіків приваблює запах від тіла, яке виділяє особливі хімічні речовини - феромони. Тому кажуть, що люди вибирають один одного "по запаху". Щоб ваше тіло завжди приємно пахло, не забувайте про особисту гігієну, про використання дезодорантів. Чистота не тільки запорука здоров'я, але й запорука привабливості.
У засобах масової інформації та на просторах інтернету часто згадується термін інвестиційна привабливість. А останнім часом багато консалтингові фірми пропонують послуги з підвищення інвестиційної привабливості підприємства і навіть з управління їй.
Економічні теорії та підручники пропонують складне і заплутане визначення терміна інвестиційної привабливості. Неспеціалісту доводиться довго розбиратися в академічному мовою, якою написані ці понятія.Для простого і логічно зрозумілого визначення даного терміну слід, перш за все, бути знайомим з поняттями інвестицій та інвестиційної діяльності. Інвестиції - це грошові кошти, банківські вклади, паї, акції та цінні папери, технології, машини, обладнання, різні ліцензії, інтелектуальні цінності, що вкладаються в підприємницьку або іншу діяльність для отримання прибутку або досягнення позитивного соціального ефекту. Інвестиційна діяльність - це вкладення інвестицій і комплекс практичних дій при реалізації інвестіцій.Отсюда висновок, що інвестиційна привабливість - це здатність викликати комерційний інтерес у реального інвестора, здатність прийняти інвестиції та розпорядитися ними так, щоб в результаті добитися підвищення якості виробленої продукції, збільшення обсягів виробництва , захоплення нових ринків. І в кінцевому підсумку - отримати чистий прібиль.Надо сказати, що з точки зору інвестора, не всі підприємства мають інвестиційною привабливістю. Але з іншого боку майже всі власники бізнесу мають протилежну точку зору. Тобто вважають, що їх підприємство здатне зацікавити інвесторів на 100%. Такі підприємці можуть роками активно шукати інвесторів і не знаходити їх, щиро дивуючись етому.Поетому всім власникам підприємств слід знати, що впливає на інвестиційну привабливість їхнього бізнесу. По-перше, інвестиції, вкладені в бізнес, обов'язково повинні вивести його на новий рівень виробництва, технологій і якості. Тому окремо стоїть магазин в малолюдному місці, ніколи не буде привабливим для інвесторів. По-друге, терміни окупності вкладених інвестицій повинні бути не більше 2,5 років для підприємств торгівлі, не більше 3 років для сфери послуг, не більше 5 років для виробничої сфери та не більше 2 років для інноваційних напрямів підприємницької діяльності. По-третє, об'єкт інвестування повинен бути високоліквідним. Іншими словами, повинна бути можливість продати підприємство цілком, швидко і без проблем. І по-четверте, бізнес повинен мати якомога ширші можливості для развітія.Всегда малопривабливими для інвестицій будуть підприємства, що знаходяться в занедбаному стані, а також підприємства, що працюють на обмежених ринках з дуже обмеженими можливостями для развітія.Ісходя з усього сказаного, кожен підприємець може оцінити ступінь інвестиційної привабливості свого бізнесу самостійно. І якщо вона висока - опрацьовувати ідеї, готувати інвестиційний проект, шукати і переконувати інвесторів. А якщо низька - постаратися її підвищити.