Як з'єднати стільницю. стільниця кутова Як зробити.

В тому випадку, коли кухонний гарнітур розташований не по прямій лінії, а має досить складну конфігурацію, його стільниця найчастіше представляє собою кілька розрізнених відрізків полотна, які в результаті збірки належить грамотно з'єднати між собою. Від того, наскільки якісно це буде зроблено, залежить не тільки зовнішній вигляд кухні, але і термін експлуатації стільниці.
Вам знадобиться
  • - шуруповерт;
  • - пістолет з силіконовим герметиком;
  • - кріплення;
  • - рівень.
Інструкція
1
Приступайте до з'єднання стільниці в тому випадку, коли всі шафи з нижнього ряду стоять на своїх місцях, з'єднані між собою кріпленням, а також виставлені за допомогою регульованих ніжок по висоті і по рівню. У кутовому шафі прикручені куточки для кріплення, вирізані всі необхідні отвори. У верхніх планках примикають до нього шаф просвердлені отвори для кріплення стільниці.
2
Уважно вивчіть комплект деталей при зборці кутовий стільниці. Зазвичай він складається з трьох фрагментів і алюмінієвих планок Т-образного перетину з отворами під шурупи. Розкладіть частини стільниці по своїх місцях. Зверніть увагу, щоб на всіх шафах з лицьового боку нависання стільниці (близько 4 см) збігалося один з одним та іншими шафами кухні. Бічні торці стільниці сумістите з торцями шаф при вставлених Т-образних планках. Подрежьте задню частину стільниці в тому випадку, якщо завмер кухні проводився з урахуванням кривизни стін і стільниця нещільно прилягає до задньої стінки.
3
Прикріпіть кутову частину стільниці до шафи. Вона кріпиться зсередини шафи. Робити це зручніше удвох, так як стільницю зверху краще притискати.
4
Прикріпіть Т-образні планки до однієї з решти частин стільниці в місці стику. Кінець планки, що співпадає із зовнішнім заокругленим краєм стільниці необхідно підробити - прибрати ребро жорсткості, щоб кінчик планки зміг вільно обігнути зовнішній край стільниці. Опустіть шуруп в отвір в планці, подивіться, не стирчить чи його капелюшок. Якщо вона виділяється на поверхні - раззенкуйте отвір під шуруп, щоб капелюшок його не стирчало при укрученні.
5
Поставте бічний шматок стільниці на Кромування край. Силіконовим герметиком промажьте ту частину планки, яка буде прилягати до підготовленого шматку. Щільно притиснувши планку, прикрутите її шурупами. Потім нанесіть силікон на іншу сторону планки і притисніть цю планку до кутовий стільниці. Щільно притиснувши стільницю до шафи (краще вдвох), прикрутите її на місце. Поки силікон не висох, видаліть його залишки. Злегка стирчить кінчик Т-подібної планки з віддаленим ребром жорсткості загніть по лицьовій частині з'єднання з допомогою легкого постукування по ньому молотком через невеликий шматочок дерева. Другу частину кутовий стільниці зробіть аналогічно.
Зверніть увагу
Перед закручуванням шурупів зайвий раз перевірте їх довжину, щоб не пошкодити стільницю.