Як прибрати гематому під оком. Банеоцин чи допомагає це засіб від гематом під очима.

Гематома утворюється в результаті травм або при розриві кровоносної судини. Вона може виникнути в шкірі або під нею, в м'язі, над окістям, в слизових. Звичайно, якщо в результаті удару або падіння утворюється синець під оком , він, крім больових відчуттів, доставляє і естетичний дискомфорт.
Вам знадобиться
  • - бодяга
  • - лист подорожника
  • - полин гіркий
  • - настойка прополісу на горілці
  • - ріпчаста цибуля
  • - алое
  • - чистотіл
  • - буряк
  • - квіти календули
Інструкція
1
Після удару при виникненні гематоми забезпечте собі спокій, прикладайте лід на пошкоджене місце.
2
Бодяга вважається найкращим і ефективним засобом від синців, на її основі приготовлено багато мазей, які допомагають швидко прибрати гематоми з різних частин тіла. Візьміть тридцять грамів подрібненої бодяги і розведіть її п'ятнадцяти грамами води. Все добре вимісити і зробіть коржик. Її прикладайте на синець під оком . Як тільки почне випаровуватися вода з цією коржі, відразу почнеться дія бодяги. Міняти коржик необхідно два рази на день.
3
Лист подорожника володіє не тільки хорошим протизапальним, але і болезаспокійливу засобом. Подрібніть свіже листок цієї рослини, загорніть в марлеву серветку і прикладайте до гематоми під оком . Міняти серветку зі свіжим подорожником необхідно у міру висихання прикладеного рослини.
4
Може допомогти позбавитися від синяка під оком полин гіркий. Свіжу траву полину потрібно потовкти, а потім прикладати до гематоми. Якщо синяк дуже сильний, то накладіть траву товстим шаром. Це засіб відмінно допоможе позбутися не тільки від гематоми під оком , але і від синців на всьому тілі.
5
Приготуйте настоянку прополісу на горілці або придбайте готову в аптеці. Їй можна натирати синець під оком , легенько поплескуючи по хворого місця.
6
Зробіть компрес з протертою цибулини. Тільки помістіть цибульну кашку в марлеву серветку і намагайтеся накласти її так, щоб сік від цибулі не потрапив в очі.
7
Перемішайте столову ложку кашки з алое і п'ятнадцять грам трави чистотілу. У цю суміш додайте одну невелику потерту буряк. З виділився соку робіть компрес. Його найкраще прикладати на всю ніч.
8
Позбутися від синця під оком допоможе календула. Тридцять грам квітів календули прокип'ятіть протягом п'яти хвилин, нехай відвар настоїться половину години. Потім процідіть і робіть з цього кошти компреси.