Як видалити наліт на язиці. Як прибрати білий наліт з язика.

Мова здорової людини виглядає ніжно-рожевим, м'яким, невеликий наліт може бути присутнім. Стан нальоту визначається багатьма факторами і не завжди свідчить про захворювання. Товстий наліт і плями на мові повинні насторожити вас.
Інструкція
1
Причинами утворення нальоту на мові найчастіше є порушення травлення. Запори, гастрит, холецистит, захворювання шлунка - основні з них. Якщо підозри на ці захворювання у вас є, то товстий, білий, жовтий, сірий наліт на мові буде додатковим підтвердженням. Зверніться до фахівця. Прибрати наліт на мові неможливо, не усунувши причину виникнення.
2
Якщо ніяких проблем зі здоров'ям у вас немає, то прибрати наліт ви можете самі. При чищенні зубів, щіткою счищайте наліт з язика, щік, неба. Після чистки скористайтеся ополіскувачем для порожнини рота.
3
Після їжі привчіть себе полоскати рот, якщо чистка зубів не можлива. Обполіскувати найкраще відварами і настоями трав. Підійде настій ромашки, календули, шавлії.
4
Мед та інші продукти бджільництва можуть також стати в нагоді вам в боротьбі з нальотом. Прополіс - це природний антисептик. Обполіскувати рот після їжі можна водним розчином цього продукту бджільництва. Придбайте спиртову аптечну настоянку прополісу. Водний розчин робиться дуже просто: в склянку кип'яченої води додайте кілька крапель спиртової настойки. Після їжі спробуйте пожувати шматочок прополісу. Лікування натуральними продуктами в багатьох випадках набагато ефективніше, приємніше, безпечніше, ніж лікарськими препаратами. Але не забувайте про перевірку на алергічні реакції. Мед, прополіс та інші продукти бджільництва можуть викликати алергію.
5
Невеликий білий наліт на язиці може говорити про дисбактеріозі кишечника і про зниженому імунітеті. Молочнокислі продукти повинні щодня бути присутніми в раціоні. Слідкуйте за дієтою, не дозволяйте собі хвилинної слабкості у вигляді чіпсів, пакетованих сухарів з добавками, солодких газованих напоїв. Інакше користі від дієти не буде. Вживайте більше овочів і фруктів, заряджайтеся вітамінами, тоді ніякі хвороби вас не здолають, а тим більше наліт на язиці.