Як позбутися від судин в оці.

Розширення сітки кровоносних судин на очних яблуках зустрічається не так вже рідко. За рахунок цього почервоніння ока здаються болючими і запаленими. Цілеспрямовані дії на звуження «неслухняних» судин , які в спокійному своєму стані непомітні, можна здійснити за допомогою деяких рекомендацій.
Вам знадобиться
  • - полівініловий спирт
  • - очні краплі з ефектом зволоження
  • - очні краплі лікарського призначення
  • - міцна чайна заварка
  • - відвар ромашки
  • - картопля
Інструкція
1
Спочатку застосуєте «штучні» сльози, які допоможуть зняти запалення і відчуття печіння. В аптеках полівініловий спирт і гіпромелоза відпускаються без рецепта.
2
Застосуйте очні краплі з ефектом зволоження, якщо носите контактні лінзи. Дія таких крапель ідентично «штучним сльозам».
3
Використовуйте очні краплі лікарського призначення - Софрадекс, Визин, Мурин, що містять у своєму складі сосудосуживающий компонент активної дії, проте зловживати ними не слід - по 2 краплі на одне око. Позитивний ефект настає вже через 40-50 хвилин після застосування. Часте використання таких крапель викликає звикання до препаратів.
4
Заспокійливим дією служить холодний компрес, який володіє, до того ж, звужують дією на судини - прикладіть загорнуті в серветку кубики льоду або змочений у прохолодній воді носову хустку.
5
Зніміть почервоніння очей за допомогою засобів народної медицини - міцної чайної заварки або відвару ромашки лікарської. Скористайтеся примочками із зазначених настоїв протягом 5 хвилин, і очі відчують заспокоєння. Пам'ятайте, чисту серветку або носову хустку необхідно ретельно випрасувати гарячою праскою, щоб уникнути попадання в очі інфекцій.
6
Ще одним дієвим засобом служать скибочки картоплі. Прикладіть їх до закритих століть на 5-10 хвилин. Такі маніпуляції добре допомагають зняти втому і освіжають очі.
7
У разі потрапляння в очі їдкого речовини (наприклад, спирт нашатирний), якнайшвидше зробіть інтенсивне промивання очі і викликайте швидку медичну допомогу.
8
При попаданні чужорідного тіла, травмування очі, розвитку алергічної реакції або будь-якої інфекції зверніться до фахівця-окуліста. Найчастіше, почервоніння очей не викликає серйозних приводів для хвилювання, проте у важких ситуаціях не займайтеся самолікуванням, інакше це може коштувати зору!