Як відбілити зуби самостійно.

Стан зубів залежить від стану емалі, яка захищає зуби від руйнівних впливів. З часом зубна емаль стоншується, і тоді внутрішньо речовина зубів (дентин) починає проступати через емаль. В результаті зуби стають жовтими. Але повернути зубам білий колір можливо, і навіть в домашніх умовах самостійно.
Вам знадобиться
  • - Відбілююча зубна паста;
  • - відбілюючі капи;
  • - зубні відбілюючі смужки;
  • - харчова сода;
  • - деревна зола;
  • - перекис водню;
  • - активоване вугілля;
  • - цедра або сік лимона;
  • - ягоди полуниці і суниці.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб відбілити зуби самостійно - це використання отбеливающей зубної пасти. Відбілюючі пасти бувають двох видів: одні очищають зубну емаль, інші роблять ясна темніше, за рахунок цього зуби виглядають білішими.
2
Альтернативою відбілюючі зубні пасти є зубні капи. Зубні капи - це герметичні чохли з пластика, наповнені розчином для відбілювання зубів. Вони при необхідності можуть бути виготовлені індивідуально для пацієнта. Капи надягають на верхній і нижній ряд зубів на кілька годин або на всю ніч. Для досягнення видимого ефекту, зубні капи слід використовувати тиждень. Після використання зубних кап, білизна зубів зберігається довгий час.
3
Вибілити зуби самостійно можна за допомогою зубних смужок. Цей спосіб відбілювання дуже простий. Смужки наклеюються на поверхню зубів на деякий час, за який, речовини просочують їх, розчиняють наліт на зубній емалі.
4
Для любителів "бабусиних рецептів" можна використовувати: харчову соду, деревну золу, перекис водню, активоване вугілля, сік лімона.Піщевую соду можна додавати в зубну пасту або полоскати порожнину рота її розчином, після чищення зубов.Древесную золу і активоване вугілля потрібно використовувати разом із зубною пастой.Перекісью водню або соком лимона необхідно протирати поверхню зубів або полоскати слабким розчином порожнину рта.Все ці кошти дуже ефективні.
5
Самим безпечним засобом для відбілювання зубів самостійно, є ягоди полуниці і суниці. До складу цих ягід входять природні відбілюючі речовини. Спосіб використання: розчавити ягоди і нанести на поверхню зубів.
Зверніть увагу
Відбілююча зубна паста пошкоджує емаль, тому користуватися їй потрібно тільки час від часу, і тільки після консультації з лікарем стоматологом.Прі використанні зубних смужок, слід враховувати те, що вони відбілюють зуби тільки в місцях зіткнення. Тому зона між зубами, залишається вибілена, і це потрібно продумати заранее.Піщевую соду слід застосовувати не більше одного разу на тиждень, так як вона сильно виснажує зубну емаль.Древесная зола і активоване вугілля, при надмірному вживанні, стоншують емаль зубів і ушкоджують ясна .При тривалому використанні перекису водню і соку лимона втрачається фортеця зубної емалі.