Як вивести з волосся хну. реп'яхову олію може змити хну.

Хна - це порошок, який отримують з листя чагарника Лавсона. Вона отримала велику популярність як засіб для фарбування волосся . За допомогою хни можна отримати різні відтінки, починаючи від вогненно-рудого і закінчуючи яскраво-каштановим. Порошок з листя Лавсона дуже стійкий барвник, але якщо немає часу чекати, коли волосся и відросте, її можна спробувати вивести декількома способами.
Вам знадобиться
  • Будь-яке натуральне масло (реп'яхову, мигдальне, кокосове, жожоба або інше);
  • 1 пакетик дріжджів, 1 чайна ложка цукру;
  • Столовий оцет;
  • Господарське мило;
  • 70% спирт;
  • прокислого сметана.
Інструкція
1
Щоб вивести хну з волосся , необхідно робити маски з натуральних олій. Придбати їх можна в аптеці. Масло слід підігріти, але не доводити до кипіння. Потім нанести на волосся и і коріння, надіти целофанову шапочку, зверху укутати рушником. Час від часу маску слід підігрівати феном. Через 40-50 хвилин масло треба змити, використовуючи шампунь для волосся . Після першого ж застосування колір волосся стане тьмяніше.
2
Вивести хну з волосся можна за допомогою маски з дріжджів. Для цього треба розвести в невеликій кількості теплої води, додати цукор, все перемішати. Через 30 хвилин нанести на волосся и. Зверху надіти шапочку, укутати рушником. Змивати маску потрібно через 30-40 хвилин, використовуючи шампунь для волосся . Через 2 тижні щоденного використання цієї маски відтінок на волосся ах, який надала хна, практично не буде помітний.
3
Ще один спосіб вивести хну з волосся - використовувати столовий оцет. На 1 літр води знадобиться 1 столова ложка столового оцту. Волосся потрібно потримати в оцтовому розчині близько 10 хвилин, потім добре промити шампунем. На волосся и нанести бальзам. Результат помітний після першого разу. Робити таку процедуру слід через день, так як оцет сушить волосся и.
4
Частково вивести хну з волосся можна за допомогою господарського мила. Тому як мило - це луг, воно розкриває лусочки волосся . Після миття волосся з господарським милом, необхідно нанести на волосся и будь-яку поживну маску. Процедуру слід повторювати протягом місяця.
5
Дуже ефективно виводить хну з волосся 70% спирт. Їм потрібно змочити волосся и і потримати 5 хвилин. Потім, не змиваючи спирт з волосся , змастити їх будь-яким натуральним маслом, надіти целофанову шапочку, укутати рушником. Тримати маску необхідно 30 - 40 хвилин. Змивати потрібно шампунем для жирного волосся або поліруючим шампунем. Процедури слід повторити кілька разів.
6
Приглушити колір волосся можна за допомогою кислим сметани. Її слід нанести на волосся и і надіти целофанову шапочку. Через 1 годину змити маску теплою шампунем в теплій воді.
Корисна порада
Найпростіше вивести хну з волосся протягом двох тижнів після фарбування. Пізніше вона практично "рідниться" з волосом, і змити її набагато складніше.