Як готувати домашню ковбасу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Якщо ви хочете порадувати і здивувати своїх близьких смачним і ситним блюдом, приготуйте домашню ковбасу . Вона, звичайно ж, буде більш смачною, ніж придбана в магазині. Крім того, можна пофантазувати зі способами приготування, адже їх дуже багато.
Вам знадобиться
  • м'ясо - 3,5 кг;
  • сало - 200 г;
  • сухе молоко - 2 ст.л.;
  • часник - 2 зубчики;
  • цукор - 1 ч.л.;
  • перець;
  • сіль.
Інструкція
1
Почати приготування домашньої ковбаси потрібно з обробки кишок, призначених для оболочкі.Кішкі візьміть тонший. Це дозволити скоротити час пріготовленія.Разрежьте їх на шматочки і видавіть з них весь вміст. Гарненько промийте в холодній воде.Затем виверніть кишки і очистіть внутрішню частину. Ще раз промийте, але спочатку в холодній воді, а потім в слабкому розчині марганцівки.
2
Далі приступайте до приготування фаршу. Ви можете змішати різне м'ясо: яловичину, свинину або баранину. Все залежить від ваших смакових пристрастей і фантазіі.Но зверніть увагу, що м'ясо для фаршу потрібно підготувати заздалегідь: воно має бути охолодженим. Звільніть його від кісток і непотрібних хрящиків. Промийте. Розріжте на невеликі шматки, посоліть і поставте в холодильник на добу для охлажденія.Пропустіте м'ясо через м'ясорубку. Додайте сіль за смаком, чайну ложку цукру і поперчіть. Порубаєте дрібно часник і додайте також в фарш.Сало пропустіть окремо таким чином, щоб у вас вийшли невеликі шматочки або поріжте дрібно. Змішайте з фаршем.Добавьте сухого молока, ретельно перемішуючи. Це дозволить вам зробити фарш однорідним і позбутися зайвої вологи.
3
Тепер набивайте їм кишки, попередньо зав'язавши їх з одного сторони.Для того, щоб щільно утрамбувати фарш, можна скористатися спеціальною насадкою на м'ясорубку. Ніж при цьому використовувати не треба. Можна наповнити кишки і з допомогою кондитерського шпріца.Обратіте увагу, що ні в якому разі не повинно залишатися порожнеч. Набивати потрібно дуже добре, до межі, т.к. під час приготування об'єм буде уменьшаться.После наповнення зав'яжіть другий кінець кишки. Проколіть чуть-чуть оболонку. Це потрібно зробити дуже обережно, щоб не пошкодити цілісність всієї кішкі.На деякий час покладіть ковбасу в холодильник.
4
Потім можна приступати безпосередньо до пріготовленію.Поместіте ковбасу в коптильню на годину, а вже потім варіть у великій каструлі приблизно сорок хвилин. Але намагайтеся спостерігати за тим, щоб вода не кипіла під час варіння. Це необхідно для того, щоб не розтопився жірок.Достаньте ковбасу , дайте їй охолонути і помістіть в холодильник. Приємного апетиту.