Як нафарбувати вузькі очі.

Очі - це найбільш виразна і приваблива частина жіночого обличчя. На жаль, природа не всіх наділила великими очима. Але це можна виправити, адже макіяж здатний творити чудеса.
Інструкція
1
Для того, щоб візуально збільшити розмір вузьких очей, потрібно трохи пограти з тінями світлих тонів. Для цього спробуйте нанести собі на повіки тіні сріблястого, світло-жовтого, кремового, бежевого або білого кольору. Причому важливо наносити тіні не тільки безпосередньо на саме верхнє повіку, але так само ще і на підбрівну зону. Якщо вузькі очі ще й широко розташовані, то тут допоможе наступний прийом. Фарбувати їх потрібно відтінками такого ж кольору, що й зіниці. На верхні повіки спробуйте нанести не дуже багато перламутрових тіней, а на складку - більш темні тони. Растушуйте перехід, щоб не було занадто чіткою нраніци.
2
Туш так само може допомогти візуально збільшити очі. При накладанні її на вії, якнайсильніше їх підкручувати. Таким способом ви зможете ширше відкрити очі, зробити їх більш виразними. Туш потрібно розподіляти рівномірно, підкресленими повинні бути не тільки кінчики, а й підстави вій. Якщо у вас вони не довгі і не пишні від природи, то можна скористатися накладними.
3
Приділяти увагу потрібно не тільки віям, але і формою своїх брів. Брови, форма яких нагадує високу дугу, здатні значно збільшити вузькі очі, а так же привернути до них увагу.
4
Крім того, дівчатам з невеликим очима можна спробувати скористатися для макіяжу очей білим олівцем. Їм потрібно пройтися по внутрішніх куточків. Результат вас приємно здивує. Крім того, їм можна провести лінії, трохи відступивши від війкового краю. Це так само допоможе впоратися з проблемою.
Корисна порада
Візуально розширити вузькі очі допоможе підводка. Колір її краще всього вибирати чорний. Намалюйте стрілки, поступово товщають до кінця і трохи загинаються вгору. Найкраще, якщо вони будуть повторювати форму брів. Вони не тільки збільшать очі, але і зроблять погляд виразно.