Як накачати грудну клітку.

Накачувати грудні м'язи рекомендується в спортзалі. Там є всі необхідні тренажери. У домашніх умовах м'язи грудей накачати складно, але можна.
Інструкція
1
Такі вправи зазвичай виконуються на похилій лавці в положенні лежачи. Кут нахилу лави може варіюватися між 10 і 80 градусами по горизонталі.
2
Кращі вправи для розвитку верхньої частини грудей: жим штанги лежачи, жим гантелей знову ж лежачи, розводка гантелей в сторони, кросовери з нижніх блоків, стоячи, віджимання від підлоги і лави, пулл-овер.
3
Грудні м'язи краще накачувати за допомогою віджимань від підлоги і на брусах, розводки гантелей, жиму гантелей і штанги, розводки гантелей лежачи вниз головою, жиму штанги і гантелей вниз головою, кросоверів з верхніх блоків стоячи, вправ «Баттерфляй» ( для цих вправ потрібен однойменний тренажер) і пулл-оверов.
4
Слід зауважити, що в обох групах вправ потрібно виділити базові вправи і ізолюючі або формують. Базові збільшують силу і будують загальну масу людських м'язів. Виконуються вони зі значною вагою. А ізольовані спрямовані на поліпшення форми і рельєфу м'язів і виконуються з меншою вагою і технічної точністю.
5
Базовими вправами, найбільш підходящими для накачування верхніх м'язів грудей, є жим гантелей і штанги лежачи, віджимання від підлоги і з ногами на опорі і пулл-овер.
6
Кращі базові вправи для грудинной частини - віджимання на брусах і від підлоги і жим штанги і гантелей лежачи.
7
Оптимально розвинути м'язи вам допоможе вибір одного базового вправи для верхньої частини грудей і одного - для грудинной. Додайте до цього парочку формують вправ на кожну з частин грудних м'язів і отримаєте непоганий комплекс, що допомагає розвинути відмінний рельєфний торс.
Корисна порада
Для різноманітності і більшої користі міняйте вправи місцями, одні прибирайте зі своєї «програми», інші додавайте. Кількість і тривалість підходів визначаються рівнем підготовки. Початківці можуть робити не більше 2 підходів на кожну вправу. Досвідчені - в базових вправах максимум 3 підходів, а в ізольованих максимум 2. Ну і для профі обмеження загальне, для всіх типів вправ - 3 підходи.