Як вивчити всі про країни. гра вивчити столиці країн.

Діти вчаться в процесі гри. І виходить це в них дуже успішно. На жаль, дорослішаючи, ми забуваємо про такий вид навчання: в школах нас вчать довго сидіти над підручниками і книгами, заучуючи потрібну інформацію. А адже вчитися граючи можна в будь-якому віці. Гра робить процес навчання захоплюючим і більш ефективним.
Інструкція
1
Стара добра гра "Міста" більшості з нас відома з раннього дитинства. Правила гранично прості: перший гравець називає місто, другий гравець повинен назвати інше місто, назва якого починається на останню букву міста, щойно названого попереднім гравцем. І так далі по ланцюжку. При цьому раніше названі міста інший учасник не може використовувати. У грі можуть брати участь від двох і більше осіб. Якщо міста закінчується на "Ь" або "видання" робиться виняток, і в гру береться передостання буква. Для букв «Й» та «И» такий виняток зазвичай не робиться, оскільки міст на цих літери хоч і небагато, але вони є. Гра закінчується тоді, коли черговий учасник не може згадати назву міста на задану букву.
2
Трохи усложним правила. Тепер мало згадати назву міста на потрібну букву, потрібно ще й дати коротку інформацію про це місто або країні, де це місто розташоване. Це може бути географічне положення, клімат, місцеві традиції та визначні пам'ятки, населення, культура, віра, уряд, цікаві факти з історії та сучасного життя міста чи країни - будь-яка цікава і захоплююча інформація. Повторюватися не можна.
3
Щоб не вдарити в бруд обличчям, до гри доведеться підготуватися. Почитайте книги про міста і країнах світу. Краще, якщо це будуть не підручники, а науково-популярна література: такі книги читаються легше і саме на їх сторінках часто зібрані найцікавіші дані.
4
Підготувалися? Саме час приступити до гри. Ви самі здивуєтеся, наскільки захоплюючою і насиченою стала гра. В процесі у вас буде можливість блиснути своїми знаннями і дізнатися багато нового про міста і країнах світу від інших гравців. Майже напевно, до наступної гри ви захочете познайомитися ще більш ґрунтовно, щоб здивувати оточуючих і порадувати себе своїми знаннями. Дерзайте!