Як перетягнути кермо шкірою. Як самим перетягти кермо.

Все автолюбителі, звичайно, піклуються про свій автомобіль і прагнуть зробити його найбільш привабливим, комфортним і зручним. Руль - одна з частин автомобіля, яка представляє особливу важливість для водіїв, адже зручний кермо надає вплив на якість управління.
Вам знадобиться
  • шкіра, кермо, міліметровий папір, харчова плівка, молярний скотч, клей, нитки
Інструкція
1
Перетягнути кермо шкірою - значить, зробити його більш красивим і зручним у використанні. Фахівці виконають це завдання якісно і дуже швидко (але за певний грошову винагороду). Ви можете зробити перетяжку і самостійно, тільки вам буде потрібно трохи більше часу і терпіння.
2
Для початку визначтеся з кольором і фактурою шкіри, яку ви хочете бачити на кермі. Пам'ятайте, що шкіра повинна бути не одежної і не меблевої, а виключно автомобільної, так як вона більш міцна, надійна і стійка до стирання. Так що старе пальто для цих цілей не підійде.
3
Будьте уважні при знятті мірок з керма. До цього питання підійдіть з усією відповідальністю і не кваплячись, інакше вся виконана далі робота може бути марною через пари-трійки міліметрів. Також майте на увазі, що більш практичною у використанні буде шкіра темного кольору.
4
Використовуйте один з двох варіантів: перший - зніміть мірки з рульового колеса і спиць, відразу ж зробивши викрійку або на міліметровому папері, або безпосередньо на самій шкірі. Другий варіант - обмотайте кермо, знявши з нього завчасно клаксон, харчовою плівкою, а поверху ще й малярським скотчем, вималювати на скотче передбачувані лінії швів.
5
Найзручніше шити перетяжку не одним суцільним шматком, а розділивши її на декілька частин, які слід пронумерувати на скотче. Виконайте описані вказівки, а потім акуратно розріжте скотч по намальованих лініях. Це і буде готовим макетом (викрійкою).
6
Прикладіть шкіру до викрійці і виріжте ті ж сегменти зі шкіри (але на два міліметри менше, так як шкіра повинна бути добре натягнута на кермі). Одягніть отримані частини перетяжки на кермо і зшийте їх, використовуючи або спортивний шов, або шов кіскою, або макраме. У тому місці, де встановлюється клаксон, скористайтеся клеєм.