Як зарядити акумулятор телефону. Як Заред батарейку телефону якщо немає жаби і зламана зарядка.

Без мобільного телефону складно уявити собі життя. Середньостатистична людина здійснює і приймає по кілька дзвінків в день. А що робити, якщо у відповідальний момент сіл акумулятор, або улюблений кіт перегриз дріт зарядного пристрою? Або, наприклад, в мобільнику несправне гніздо зарядного пристрою? Для таких ситуацій існують виходи.
Інструкція
1
Якщо у вас несправне зарядний пристрій. В цьому випадку можна зарядити телефон за допомогою USB кабелю комп'ютера, деякі моделі підтримують таку функцію. Якщо ні, вам може допомогти автомобільний зарядний пристрій, який працює від прикурювача. Якщо і його немає під рукою чи ні автомобіля - можна скористатися універсальним зарядним пристроєм типу «жаба». Воно допоможе навіть в тому випадку, якщо у вашого телефону зламалося гніздо зарядки. Для того щоб ним скористатися, необхідно витягнути акумулятор мобільного телефону і, згідно інструкції, встановити його в «жабу».
2
Якщо зарядки не виявилося в дорозі, а ви чекаєте дзвінка. В такому випадку можна вдатися до екстремального способу, і спробувати зарядити акумулятор телефону за допомогою звичайних батарейок. Для цього вам знадобиться 4 пальчикових батарейки або одна, напругою не менше 5 Вольт. Найпростіший спосіб: послідовно з'єднати батарейки, витягнути акумулятор з телефону і за допомогою двох проводів, з'єднати «плюс» і «мінус» батарейок, відповідно, з «плюсом» і « мінусом »акумулятор а. Складніший спосіб: в ланцюг на «плюс» батарейок додайте резистор опором 2 Ома. А замість звичайного дроту використовуйте штекер від зарядки вашого мобільника. В цьому випадку імпровізована зарядка вставляється прямо в гніздо мобільного телефону .
3
Якщо телефон необхідно оживити буквально для одного дзвінка, в цьому випадку вам може допомогти один експериментальний спосіб. За деякими даними, він працює на певних моделях телефонів Nokia і Sony Ericcson. Трохи збільшити час роботи акумулятор а, можна набравши комбінацію # 3370 # або * 4720 # на вашому мобільному телефоні.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь полярності! Не приєднуйте акумулятор телефону напряму до мережі в 220В! Не використовуйте для підзарядки батарейки напругою понад 12В!