Як лікувати аденовірусну інфекцію.

При аденовірусної інфекції, яка може виникнути в будь-який час року, відбувається ураження не тільки дихальної, але і шлунково-кишкової системи, лімфатичної системи, а часто і нервової системи.
Інструкція
1
При попаданні аденовірусу в організм його впровадження відбувається спочатку в органи лімфатичної системи. Там же відбувається і первинне розвиток вірусу в організмі, за рахунок чого і відбувається збільшення лімфатичних вузлів, що і є первинним симптомом захворювання. Потім з'являються симптоми ураження численних слизових оболонок - кон'юнктивіт, фарингіт і ларингіт, поразка бронхів, слизової оболонки шлунково-кишкового тракта.Іменно тому для лікування аденовірусної інфекції необхідно використовувати препарати, які зменшують прояви захворювання, адже специфічного лікування вірусної інфекції не існує.
2
Для зменшення проявів захворювання у важких випадках можливе використання імуноглобуліну, який впливає на загальний стан імунітету в організмі.
3
Для лікування основних проявів захворювання використовують симптоматичні засоби, які дозволяють зменшити прояви захворювань. Для лікування кон'юнктивіту використовують розчин альбуциду або очні краплі з препаратами, які впливають на розмноження вірусу саме в клітинах слизової.
4
Для лікування високої температури можна використовувати звичайні засоби, що знижують температуру, але в разі захворювання маленьких дітей не слід користуватися препаратами, до складу яких входять аспірин і анальгін, які надають на організм дитини токсичну дію.
5
Необхідно забезпечити для пацієнта достатню кількість теплого пиття - це дозволить попередити розвиток зневоднення організму при високій температурі, проносі і блювоті, які часто бувають при аденовірусної інфекції. Для цього можна використовувати звичайний чай, різні напої, багаті натуральними вітамінами, або сольові розчини типу регідрон.
6
Для стимуляції імунітету і при відсутності протипоказань можна використовувати імммуномодулятори та імуностимулятори, але перед їх використанням потрібно порадитися з лікарем.
7
Застосування антибактеріальних препаратів для лікування аденовірусної інфекції потрібно тільки при виникненні ускладнень і тільки під контролем лікаря.