Як знайти в собі силу.

Сила в широкому сенсі - здатність виконати що-небудь і досягти якої-небудь мети. Інакше кажучи, до сили можна віднести будь-які знання, навички, вміння та інші засоби, що дозволяють зробити який-небудь вчинок. І, хоча кожна людина стикається тільки з тими проблемами, які в силах вирішити, знайти і дізнатися в собі ці сили вдається далеко не кожному.
Інструкція
1
Вашої силою може виявитися і ваша слабкість, тобто невміння, некомпетентність чи незнання в якійсь області. Здебільшого це стосується жінок. На тлі вашої уявної або цієї дурості співрозмовник, особливо чоловік, буде відчувати свою перевагу, розум, силу. Сильному чоловікові необхідно підкріпити в собі самому і в навколишніх думка про власний авторитет, і один з найдієвіших способів - допомога слабшому, тобто вам. Тільки попросіть його при слушній нагоді.
2
Чоловікам такий метод не цілком підходить, але добитися допомоги від жінки можна, проявивши типово чоловічі якості: чарівність, люб'язність, силу. В деяких випадках допомагає похвала, що граничить з лестощами. Зрештою, просто попросите даму про допомогу, пославшись на власне незнання питання.
3
Якщо якусь дію необхідно виконати самостійно, без сторонньої допомоги, то використовуйте інші особисті якості. Для початку проаналізуйте, які риси стануть в нагоді для досягнення мети. Зіставте їх зі своїм характером. Якщо у вас є хоча б половина необхідних якостей, значить, успіх прийде вам, якщо ви злегка напружить і прикладіть більше зусиль, ніж зазвичай. В процесі не давайте собі слабини, зосередьтеся на ділі і не кидайте його, поки не завершите.
4
Не хвилюйтесь, чи є в вас сила для того чи іншого вчинку або її немає. Навіть при патологічному відсутності необхідних для досягнення мети якостей: завзятість, увага, організація, - ви досягнете мети. Використовуйте інші якості і комбінації, виховуйте необхідні, постійно думайте про мету.
Поняття «недорогий» стосовно до московської нерухомості може бути тільки відносним. Ціни на квадратний метр у столиці вважаються одними з найвищих у світі. Однак знайти для себе варіант, який в силу будь-яких причин виставлений за демократичною для столиці ціною, цілком реально.
Вам знадобиться
  • - інформація про загальну ситуацію на ринку нерухомості;
  • - різні бази пропозицій житла.
Інструкція
1
Уважно вивчіть поточну ситуацію на ринку нерухомості в місті в цілому: де квартири коштують дешевше, де дорожче і чому. У цьому вам допоможуть огляди ринку, регулярно публікуються в міських і федеральних ЗМІ, а також в інтернет-виданнях. Корисним у цьому плані ресурсом вважається сайт «Індикатори ринку нерухомості», регулярно розміщує актуальні аналітичні викладки, в тому числі огляди з точки зору дешевизни і дорожнечі, рейтинги найдешевших і найдорожчих московських квартир, виставлених на продаж.
2
Сходіть на консультації в кілька агентств нерухомості. Попередній моніторинг ринку дозволить вам зрозуміти, на яку ціну взагалі можна розраховувати. Детальна консультація у ріелторів допоможе краще зрозуміти, на що конкретно ви можете розраховувати за ці гроші. Серйозні агентства консультують потенційних покупців нерухомості безкоштовно, а факт, що вам надана ця послуга, не зобов'язує вас згодом купувати квартиру саме з їх допомогою. Візити в кілька агентств дозволять вам отримати більш об'єктивне уявлення про стан справ і своїх можливостях. До того ж в роботі у різних ріелторських фірм можуть бути різні бюджетні варіанти, і не виключено, що якийсь із них виявиться саме вашим.
3
Визначте набір вимог до житла, яке бажаєте придбати: чим ви готові поступитися заради нижчої ціни, а на що категорично не згодні. Пам'ятайте, що навіть найдешевша квартира, особливо в Москві, - це неабиякі витрати. А чим гірше характеристики, що впливають на її вартість, тим складніше вам буде її згодом продати, коли ви будете в змозі поліпшити свої житлові умови.
4
Залиште заявки на підбір варіантів, що відповідають вашим вимогам, в декількох агентствах нерухомості.
5
Ведіть паралельно самостійний пошук. Різні пропозиції з продажу квартир, що публікуються в інтернеті та друкованих ЗМІ, виходять в основному від посередників. Але зустрічаються й від власників. І якесь із них може виявитися краще за всіх знаходяться в роботі в обмеженого кола агентств, де ви залишили заявку.
6
Як звернутись авторами зацікавили вас оголошень, активно обговорюйте з агентами їх пропозиції, виїжджайте на перегляди. Підбір хорошого відносно недорогого варіанту може зайняти чимало часу, але в підсумку дозволити вам знайти квартиру або кімнату, найбільш підходящі за співвідношенням ціни і якості.