Як позбутися від голубів на балконі.

Голуби часто приковують наш погляд, але ми рідко замислюємося над тим, що вони можуть доставляти чималі незручності. Що робити, якщо ці птахи облюбували ваш балкон і звили там свої гнізда з усіма витікаючими наслідками?
Вам знадобиться
  • фольга, фанера, цвяхи, диски
Інструкція
1
Налякайте претендують на ваш балкон птахів. Наріжте фольгу смугами і прикріпіть до балкону. Відблиски і шурхіт відлякають птахів, і вони з меншою охотою будуть прагнути проводити свій час на вашому балконі .
2
Прикріпіть до стін і зовнішньої частини балкона CD-диски. Зараз вони не настільки популярні, тому навряд чи десяток дисків стане великою втратою. Відбивається в них сонячне світло буде відштовхувати птахів.
3
Якщо ви нечасто виходите на балкон, то додайте до фольги і дискам фанеру з вбитими в неї неповністю цвяхами. Не подумайте, що це прояв жорсткості: голуби залишаться в цілості й схоронності. Але ваші дії будуть сприяти тому, що непрохані гості будуть почувати себе не досить комфортно і незабаром знайдуть інше місце для гніздування.
4
Придбайте на спеціальних ринках або в магазинах пастки для голубів. В наші дні ви знайдете різні їх варіації. Голуби досить примітивні створення і не відрізняються кмітливістю, тому заманити їх в подібного роду пастки не складе великої праці. А, враховуючи, що наші міські голуби сильно звикли до людей і є більш довірливими, ніж дикі, то задача «заманювання» в пастки значно спрощується.
5
Зверніться в спеціальні муніципальні служби, в відповідальність яких входить відстежування популяції голубів. Вони допоможуть вам позбавитися від нечистоплотних пернатих сусідів, адже, по суті, таке сусідство не є безпечним для здоров'я як дітей, так і дорослих.
6
Після того як боротьба з голубами, облюбували ваш балкон, завершилася вашою перемогою, не забудьте гарненько прибрати відвойоване за законом простір і обов'язково приведіть гнізда у непридатний для птахів стан. Це необхідно для того, щоб вони не повернулися знову, а таке досить часто трапляється.