Як збільшити грудні м'язи.

Багато, навіть досить добре підготовлені, спортсмени рано чи пізно стикаються з проблемою ефективного підбору вправ, які допомогли б їм збільшити грудні м'язи. Перш за все, слід пам'ятати, що група м'язів грудей є базовою, і для того, що б відбувався її зростання, необхідна вкрай інтенсивне тренування.
Інструкція
1
Жим гантелей лежачи від грудей на горизонтальній лаві. Для цього необхідно лягти на лаву, взяти в руки гантелі. Розташовуються кисті рук як при жимі штанги. Обтяження вичавлюється вгору на видих, а опускається на вдих. 4 підходи по 5-8 повторень. Максимальна перерва між виконанням підходів складає до 90 секунд.
2
Розведення гантелей на горизонтальній лаві. Займаємо становище аналогічно описаному в попередній вправі, беремо по гантелі в кожну руку і піднімаємо над собою. На вдиху розводимо руки так, щоб в кінцевій точці, коли руки будуть паралельні підлозі, утворювалася фігура схожа на хрест. На видиху зводимо гантелі в початкове положення так, як ніби обіймаємо широке дерево. 4 підходи по 5-7 повторень. Максимальна перерва між виконанням підходів складає до 90 секунд.
3
Віджимання на брусах «широким хватом» з обтяженням. Необхідно взятися за бруси так, що б в верхньому положенні руки знаходилися злегка ширше плечей. Після чого корпус трохи подається вперед, і опускаємося вниз, розводячи лікті в різні боки. Після цього піднімаємося в початкове положення. 3 підходи по 6-7 повторень. Максимальна перерва між виконанням підходів складає до 90 секунд.
4
Жим на блоці однією рукою стоячи. Стаємо спиною до тренажера, беремо його рукоятку в праву руку і виставляємо вперед ліву ногу. Видихаючи, штовхаємо рукоять вперед, стежачи за тим, що б передпліччя залишалося паралельно підлозі. Виконавши вправу однією рукою, без перерви приступаємо до його виконання іншою рукою. 3 підходи по 6-7 повторень. Максимальна перерва між виконанням підходів складає до 90 секунд.
Зверніть увагу
Кращого всього присвятити роботі над вказаною групою м'язів повністю все тренування раз на тиждень, після якої повинен йти період відпочинку. Такий підхід до побудови системи тренувань дасть можливість повністю зосередитися на опрацюванні даної групи м'язів, і надасть достатньо часу для її відновлення, а відповідно і зростання. Не слід забувати і про те, що якісне, здорове харчування і повноцінний сон - це базис росту м'язів кожної людини.