Як пришити накладна кишеня.

Накладний кишеню - це завжди необхідна річ, а до того ж ще й гарна. Його можна пришити до чого завгодно - до сумки, кофтині, брюк. Такі кишеню и в виготовленні дуже прості.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно вирізати деталі кишеню а. Їх має все бути дві. До них відноситься основна деталь і клапан. Розмір їх підберіть самі відповідно до необхідної вам моделлю. Один зріз потрібно відразу ж обмітати на оверлок. Тепер всередину лицьовими сторонами складіть деталі. По краях скріпіть їх англійськими шпильками так, щоб вони не переміщалися відносно один одного.
2
Якщо ви хочете, щоб клапан кишеню а став більш жорстким, то спробуйте промазати його клеєм. Якщо кишеню планується зробити не просто як прикраса, а функціональним, то проклейте кромку клапана по лінії згину. Стачайте і зробіть в кутах припуски.
3
Тепер потрібно на лицьову сторону вивернути кишеню, а потім виправити шви. Після цього пріутюжьте їх. На виворітну сторону відпрасуйте по периметру кишеню а припуски на шви, щоб з ними було зручніше працювати. За допомогою оверлока прокладете закріплює рядок.
4
Верх необхідно випрасувати по лінії перегину клапана. Якщо ваша тканина погано прасується, то спробуйте спочатку пройтися праскою по верху, і вже після цього прокласти закрепляющую сходинку оверлоком. Якщо ви запланували кишеню з рядком по клапану, то зараз саме час її прокласти. Знову закріпіть англійськими шпильками тканину, щоб вона не рухалася. Потім весь кишеню прострочите.
5
Тепер потрібно починати з'єднувати кишеню з його основою. Для цього необхідно спочатку намітити місце, де буде пришитий його, прикладіть його сюди і прикріпіть шпильками. Тепер, прокладаючи строчку по краю, пришийте кишеню до виробу. За бажанням ви можете прикрасити його різними декоративними елементами: гудзиками, паєтками, бісером, малюнком.
Корисна порада
На одне і те ж виріб можна пришити відразу кілька таких кишеньок. Їх зовсім не обов'язково робити одного виду і розміру. Таке багатофункціональне прикраса здатне пожвавити стару річ.