Як назвати магазин біжутерії.

Якщо людину зустрічають по одягу, то магазин - за назвою. Воно має бути легким для запам'ятовування і вимови, але при цьому оригінальним і помітним. А назва магазин а біжутерії має бути таким же стильним і блискучим, як ваша продукція.
Інструкція
1
Якщо ви вже довгий період часу б'єтеся над тим, щоб вибрати назву, або апріорі розумієте, що ваша фантазія не здатна згенерувати вдале найменування для магазин а біжутерії, то не переживайте. Зверніться в одну з численних компаній, що спеціалізуються на Неймінг, тобто на підборі за певними критеріями імен для будь-яких компаній. За заздалегідь обговорену плату вам запропонують блок назв, з яких ви виберете те, яке вам більше до душі.
2
Якщо ж ви вирішите не користуватися послугами фахівців, то звертайте увагу на наступні речі. Вивчіть ситуацію в місті і, особливо, в тому районі, де розташовується ваш магазин . Навіть якщо поряд з вами буде компанія зовсім іншого профілю, але з аналогічною назвою, то це все одно буде призводити до плутанини.
3
Дізнатися, які назви носять інші магазин и, реалізують ювелірні прикраси і біжутерію. Можна виділити кілька основних блоків, на які діляться найменування. Жіноче ім'я - на честь господині салону, родички, древньої богині і так далі. Рідкісні імена (Евредіка, Фрея, Француаза) або більш звичні, але мелодійні (наприклад, Олександра - взагалі співзвучно з каменем олександритом і відразу асоціюється з ювелірною справою) будуть виглядати на вивісці доречно. А ось, погодьтеся, Клавдія або Зінаїда - буде різати слух.
4
Зверніть увагу на російські та іноземні слова, що асоціюються з прикрасами і світом моди - блиск, сяйво, стиль, elegance, glamour і т.д. До них можуть бути підібрані різні епітети, наприклад, «Модний блиск», або «Блискучий стиль».
5
Спробуйте підібрати абревіатури. Подумайте, може бути, ваші ініціали або когось із близьких стануть гарним поєднанням? Скороченням може нести і більш глибокий зміст. Наприклад, назвіть свою компанію «Будинок цікавих речей», скорочено «ДИВ». Але дів (дев) - це ще й дух в міфології, який володіє великою кількістю коштовностей і прикрас. Обіграти такий сенс назви ви зможете потім в рекламних компаніях.
6
Якщо якесь із перелічених назв не зайняте, то сміливо беріть його для свого магазин а біжутерії. Але пам'ятайте, що ім'я має величезне значення для успішного бізнесу, тому накидають і перебирайте будь-які варіанти, щоб зупинитися в підсумку на найкращому.
Зверніть увагу
Можна багато придумати: "Сяйво" "Блиск" "ШАРМ" "цяцьки" "Бирюльки" "Кристал" "Блискучий вибір" "Примхлива леді" "Спокуса" "Заколочка" "Бусинка" "Перлина" "Брошка" "Біжу Лайв" "Мода Біжу" "Кокетка" "Красуня" "Мрія" "Жіночі секрети" .... Всього 4 відповіді