Як зменшити відстань між словами.

Зменшення інтервалу між словами може бути викликано декількома причинами - використанням декількох пробілів замість одного, знаків табуляції замість пробілів, форматуванням тексту «по ширині» і т.д. Процедури усунення цих причин будуть різнитися залежно від формату документа, в якому зберігається вихідний текст.
Інструкція
1
Якщо текст, відстань між словами в якому треба зменшити, зберігається у файлі з розширенням txt, то відкрийте його в будь-якому текстовому редакторі. Цей формат не передбачає використання команд форматування, тому занадто великі інтервали між словами можуть бути викликані використанням декількох знаків пробілу або знаків табуляції замість одного пробілу. В цьому випадку процедура зменшення відстані між словами буде зведена до пошуку і заміні всіх подвійних пробілів і знаків табуляції пробілами одинарними. Діалог пошуку та заміни зазвичай відкривається при натисканні клавіш CTRL + H або CTRL + R (в залежності від налаштувань використовуваного редактора). Натисніть їх або виберіть відповідний пункт в меню.
2
Введіть у поле пошуку знак табуляції. Наприклад, в текстовому редакторі Microsoft Word це можна зробити, спочатку клацнувши кнопку «Більше», потім кнопку «Спеціальний» і вибравши у випадаючому списку рядок «Знак табуляції». У простіших редакторах (наприклад, в Блокноті) простіше скопіювати знак табуляції в тексті і вставити його в поле пошуку. В поле заміни введіть один пробіл. Натисніть кнопку «Замінити все» і редактор поміняє знаки табуляції між словами одинарними пропусками. Це перша частина процедури.
3
Відкрийте знову діалог пошуку і заміни, в поле «Знайти» введіть два пробілу, а в полі «Замінити на» - один. Натисніть кнопку «Замінити все». Можливо, таку заміну треба буде здійснювати кілька разів - робіть це до тих пір, поки редактор знаходитиме подвійні пробіли в тексті. Це буде друга і заключна частина процедури зменшення інтервалів між словами в текст.
4
Якщо ж формат файлу підтримує можливості вирівнювання тексту (наприклад, doc, docx і ін.), То причиною занадто великого розриву між словами можуть стати ще й використані команди форматування. Для усунення цієї причини файл треба відкрити в редакторі, що має відповідні функції - наприклад, Microsoft Word цілком підійде. Завантаживши текст, виділіть його весь або тільки той блок, який потребує і заміні інтервалів, і натисніть сполучення клавіш CTRL + L. Таким способом ви заміните вирівнювання «по ширині» вирівнюванням «по лівому краю».
5
Якщо проблемний текст є частиною веб-документа (htm, html, php та ін.), То ймовірних причин дефекту буде три. Почніть з заміни в усьому тексті документа нерозривних пробілів (& nbsp; без пробілу після &) пробілами звичайними. Потім пошукайте в исходнике сторінки і підключаються файлах стилів (розширення - css) вирівнювання по ширині (justify) і замініть його вирівнюванням по лівому краю (left). І, нарешті, пошукайте там же властивість word-spacing. Якщо воно є, то видаліть його разом з присвоєним значенням - так ви повернете інтервал між словами до його значення за замовчуванням.