Як оформити кабінет математики. Оформлення кабінету математики.

Заходячи в шкільний кабінет , діти повинні не відволікатися на сторонні предмети і думати про урок, особливо, якщо мова йде про таке складне і серйозне предметі як математика. Це не означає, що в приміщенні повинні бути голі стіни. Правильно оформлений кабінет , навпаки, допоможе налаштуватися на потрібний лад.
Вам знадобиться
  • навчальні матеріали, таблиці, розклад уроків, грамоти учнів, квіти
Інструкція
1
В першу чергу, в оформленні кабінет а математики повинні бути присутніми нормативні та навчальні матеріали. Вони дозволяють краще засвоювати навчальну програму. Однак не забувайте, що в один кабінет приходитимуть діти з 5 по 11 клас, тому деякі посібники розвішуйте і розташовуйте так, щоб їх було можна зняти або завісити іншими. Діти молодшого віку можуть сильно відволікатися на незвичайні геометричні фігури, а вже тим більше на їх об'ємні моделі.
2
Виходячи з фінансових можливостей школи, придбайте різні плакати, таблиці, макети. Не зайвим буде розмістити в кабінет е портрети відомих людей, які зробили величезний внесок у розвиток математичної науки.
3
В магазинах зараз є великий вибір навчальних посібників з математики. Щоб краще зорієнтуватися, які саме купити, зробіть попередньо заміри кабінет а. Накидайте на папері план, скільки таблиць і якого розміру поміститься на стінах, де можна буде поставити стенд для наочних посібників. Якщо місця в кабінет е не так багато, віддавайте перевагу заламинировать друкованим виданням. Ви зможете згорнути і прибрати. В такому вигляді вони не займуть багато місця в шафі як, наприклад, жорсткі таблиці, виконані на дерев'яній основі.
4
Виділіть місце для стенду з додатковою інформацією. Розмістіть на ньому розклад уроків, факультативів або чергувань, отримані учнями грамоти та інші матеріали, що висвітлюють життя школи та класи. Тут же можна буде виставляти дитячі малюнки, присвячені математиці.
5
Крім навчальних матеріалів, в оформлення кабінет а входять і ті речі, які прикрашають приміщення і створюють затишок. Буде особливо добре, якщо ви наповніть кабінет горшечними квітами. Але при їх виборі орієнтуйтеся на те, що якщо зелень звисаюча, то вона не повинна заважати проходу або учням, сидячим поруч. Якщо ви будете ставити рослини на підвіконня, не приносьте великі розлогі квіти, вони будуть загороджувати сонячне світло, а його має бути достатньо. Щоб квіти ще краще вписалися в загальне оформлення кабінет а математики, на горщики можна приклеїти формули і фігури, вирізані з паперу, або намалювати їх фарбою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QZl9DjXWBtw