Як чистити восьминога. чи треба чистити осмінога.

Восьминіг представляє з себе одну велику м'яз. Чим крупніше восьминіг, тим жорсткіше м'ясо. Щоб м'ясо цього головоногого вийшло м'яким, соковитим і ніжним, його необхідно правильно почистити і підготувати.
Інструкція
1
Свіжий восьминіг повинен володіти щільною м'якоттю, мати морський рибний запах, колір шкіри - коричневий, а білок очей повинен бути прозорий і білий. Рекомендується набувати восьминогів вагою до кілограма, у них більш ніжне і м'яке м'ясо.
2
Промийте восьминога під струменем проточної води, переберіть кожне щупальце, видаліть весь пісок і залишки бруду.
3
Відріжте голову трохи нижче очей, видаліть щупальця, відкладіть їх в сторону. Відріжте очі, за допомогою ножа вичистіть порожнину тушки. З силою видавіть дзьоб, виріжте його і викинете. Очищену від нутрощів голову добре промийте всередині і зовні.
4
Шкіра зі свіжого восьминога дуже важко видаляється. Тому кухарі найчастіше її залишають, поки не проведуть термічну обробку. Якщо ви все ж хочете зняти шкіру, поварите восьминога у воді 5-10 хвилин, остудіть його, а потім зніміть шкіру з холодною тушки.
5
Тепер восьминога можна готувати або заморозити для зберігання. Досвідчені кулінари рекомендують завжди заморожувати тушку восьминога перед приготуванням, це суттєво пом'якшує жорстке м'язове м'ясо. Покладіть очищеного восьминога в морозильну камеру і залиште мінімум на добу, але краще на 2-3 дні. Вода, що міститься в структурі м'язів восьминога , перетворюючись на лід, буде розширюватися, розриваючи нерви і жорсткі волокна. Щоб розморозити восьминога , його досить помістити в холодильник на 6-10 годин.
6
З восьминога можна приготувати величезну кількість страв. Це м'ясо чудово поєднується з цибулею, часником, помідорами, лимоном, оливковою олією, рисом, вином і соєвим соусом. Восьминіг не тільки гарний у салатах, він чудовий в якості основного блюда. Наприклад, спробуйте приготувати шашлик з восьминога або тушкуйте його в червоному вині.
Зверніть увагу
Восьминоги дуже корисні. Правильно приготоване м'ясо восьминога є джерелом кальцію, магнію, натрію, цинку, міді, марганцю, калію, фосфору, заліза, селену і величезної кількості вітамінів.