Як побудувати корт.

У сучасному суспільстві корт став не просто спортивним майданчиком, а місцем крутий тусовки. Тут ви можете зав'язати важливі знайомства. На тенісному корт е завжди є можливість зробити кар'єру майже з нижньої сходинки. Будівництвом ігрових майданчиків європейського стандарту цікавляться багато, щоб мати уявлення яким буде план робіт.
Інструкція
1
Для ґрунтового корт а хорошої якості передбачте дренажну постіль відповідного сорту. Вам належить встановити лотки для відводу верхніх вод і закласти фундамент для модульного огородження, щоб утримувати дренажну подушку. Доведеться запастися шлангом для поливу поля. На дренажну подушку буде потрібно привезти 200-300 кубометрів щебеню глінопесчаном суміші.
2
Обміркуйте, яке покриття ви купите для свого тенісного корт а. Ціни на покриття коливаються залежно від їх типу. Асортимент досить великий, починаючи від 5000 доларів за корт звичайного розміру (18 х 36 м). Максимальна ціна знаходиться в межах 60 тисяч доларів.
3
Тепер на готовому цокольному фундаменті ви можете збирати на об'єкті модульне огорожу. Включаючи монтаж модульного огородження, його вартість обійдеться вам в 9000 доларів на корт стандартних розмірів.
4
Переходимо до установки освітлювального обладнання, щоб збільшити добове час експлуатації тенісного корт а. За один сезон таким чином можна підвищити прибутковість на 30-40%. На кожен корт вам необхідно купити 6 щогл висотою вісім метрів з 12 світильниками, потужність яких - 0,4 кВт. На ринку є досить відоме брендове освітлювальне обладнання від Thorn, GE або Sreder. Проект електричної проводки разом з комплектом приладів, щоглами і власне роботами по монтажу увіллються в суму, рівну 10 000 доларів.
5
На грунтовому корт е вам знадобитися каток, стійки, сітка, щітки для догляду за розмічальними лінями. Вартість стандартного пакета устаткування дорівнює 1200 доларів. Ви можете підвищити комфортність корт ов, встановивши фоніруемий заслін по огорожі повністю або частково по торцевих ділянках. Фони захищають гравців від вітру і зайвих очей глядачів. При цьому збільшується освітленість, дозволяючи краще бачити тенісний м'яч.
6
Рада з котловану. Цей попередній ділянку будівельних робіт можна було б залишити без коментаря, але професійно виритий котлован - це запорука якості майбутнього підприємства. Адже з часом корт може тріснути. Тому краще звернутися в будівельну фірму, а не братися за справу самому.Главное вимога до вашого тенісному корт у: він повинен вийти жорстким і пружним.