Як зробити тигра. Як зліпити красивого тигра.

Створення різних виробів своїми руками - заняття захоплююче і до того ж розвиває творче мислення і дрібну моторику рук. Працює фантазія, розвивається художнє сприйняття, почуття красивого, почуття кольору, форми. Практично будь-які вироби можна віднести до сфери естетичного виховання. Увага дитини утримується надовго тому, що інтерес підігрівається бажанням неодмінно побачити результат. А потім ще й пограти з ним, придумати що-небудь цікаве, захоплююче. Орігамі - один з видів писанини, який являє собою згинання і складання з листочків паперу різних фігурок. Наприклад, давайте зробимо тигра .
Інструкція
1
Візьміть невеликий квадратний аркуш паперу розміром 15 сантиметрів. Складіть його по черзі по обох діагоналях, потім розігніть, потім складіть навпіл в обох напрямках і знову розігніть. Після чого візьміться за чотири діагональних краю, складіть їх, немов об'ємну зірку, а потім з'єднайте краї так, щоб вийшов трикутник.
2
Загніть верхній кінчик так, щоб він був рівний приблизно однієї третини. Він повинен доходити майже до середини трикутника. Розкрийте підставу отриманої фігури, покладіть на кінчик, який ви загинали і зігніть кути навпіл так, щоб вийшов квадрат з двома вушками зверху і з двома знизу.
3
Зігніть фігуру навпіл і тулуб вашого тигра можна вважати готовим. Приступайте до виготовлення голови тварини. Для цього візьміть ще один невеликий листок паперу.
4
Складіть цей листок навпіл, а потім ще раз навпіл, загинаючи кожну з половинок назовні. Тепер на отриманому прямокутнику підготуйте складки. Для цього зігніть одну четверту прямокутника, а потім цю ж частина по діагоналі.
5
Складіть бічні складки в трикутники, а на кінчику зробіть складку у всередину, щоб вийшов ніс тигра . Відігніть кінчики трикутників, щоб сформувати тигру вушка. Потім загніть йому шию під кутом дев'яносто градусів до голови. Виходить, що у всередину.
6
Складіть вушка тигра до центру, а потім закріпіть їх невеликими стрічками скотча. Після чого спробуйте відкопилив вушка за допомогою якого-небудь маленького плоского предмета. Обірвіть приблизно половину від шиї і зробіть з неї хвіст тварини.
7
Для цього щільно скрутіть залишився аркуш паперу по діагоналі. Злегка розтягніть його і затягніть настільки, наскільки це буде можливо. Потім акуратно зігніть вийшла трубочку в форму букви S. Так у вас вийде хвіст тигра .
8
Тепер зберіть тулуб, голову, ну і хвіст свого тигра . Використовуйте для надійності скотч.
9
І нарешті, візьміть фарби або маркери і намалюйте своєму тигру смужки або просто розфарбуйте його за своїм розсудом