Як знайти кільце.

Кільце - це не тільки улюблена прикраса багатьох жінок. В давнину воно було символом приналежності до чого-небудь, статусу людини в суспільстві. Стародавні вірили, що кільця мають здатність накопичувати енергетику людини та їх часто передавали з покоління в покоління як сімейну реліквію, таівшую в собі величезну енергетичну силу.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує безліч видів кілець, вони різняться матеріалом, з якого виготовлені, значенням (наприклад, обручки) і складністю виконання. Отже, розглянемо види кілець за призначенням: Обручальное або венчальное кільце. Зазвичай вибирають скромне нешироке акуратне кільце без особливих прикрас, можна з невеликим каменем.
2
Кільце для заручин. Це кільце має означати чистоту і непорочність, тому вибирають витончене невелике колечко з акуратним каменем. На весіллі поверх нього одягається обручку.
3
Кільце для коктейлю і світських заходів. Таке кільце має привертати увагу і показувати статус власниці. Воно досить велике, з хитромудрої обробкою, великими каменями.
4
Кільце -печатка. Це великі персні з вибитим на них малюнком, часто були сімейною реліквією. Зараз вони втратили своє головне призначення - показувати приналежність людини до знатного роду і одягаються лише для краси.
5
гороскопічним або астрономічне кільце. Зроблені з декількох обручів, з'єднаних у вигляді орбіти. Символізують певний знак гороскопу, до якого належить його володар.
6
Кільця бувають як простими, з невеликим невигадливою малюнком, зі скромним каменем, так і складними, являющими собою цілі твори ювелірного мистецтва. Виготовляються з різних матеріалів: золото, срібло, платина, мідь і навіть кістку.
7
Слід пам'ятати, що не кожне кільце буде виграшно виглядати на будь руці. Власницям похилих і коротких пальців слід уникати кілець масивних, зайво опуклих і округлих, краще зупинити свій вибір на витонченому маленькому колечку, можна витягнутої форми або з асиметричним малюнком. Якщо ваші руки не відрізняються жіночністю, кисті квадратні, а суглоби пальців великі, то слід зупинити свій вибір на масивних і яскравих кільцях. Така прикраса відверне на себе всю увагу.
8
Правильно підібране кільце додасть його володарці ще більше жіночності та шарму, а також стане улюбленим прикрасою в її колекції.