Як зробити живіт.

Вправ для розвитку м'язів живота безліч. Виберіть серед них такі, які будуть оптимальні для вас, даючи навантаження на живіт.
Вам знадобиться
  • спортивний костюм
Інструкція
1
Зробіть розминку на всі групи м'язів.
2
Вправа "Велосипед" є самим ефективний вправою для розвитку м'язів преса. У ньому задіяні всі м'язи цієї групи. Основне навантаження падає на передні м'язи жівота.Виполнять його слід, лежачи на спині на твердій рівній поверхні. Руки при цьому заведіть за голову. Потім підібгайте коліна до грудей, при цьому не напружуйте шию. Плечі повинні як і раніше стосуватися підлоги. Випряміть праву ногу, утримуючи її під нахилом в 45 градусів до підлоги. Одночасно поверніть верхню половину тулуба, намагаючись торкнутися правим ліктем лівого коліна, яке залишається согнутим.Затем випряміть ліву ногу і тягніть верхню половину тулуба так, щоб торкнутися лівим ліктем правого коліна. Повторіть по 15 разів для кожної сторони.
3
Ще один дієвий вправу - піднімання корпуса до схрещеним ногам.Виполняйте його лежачи на спині. Підніміть випрямлені ноги вгору, схрестіть їх в повітрі в районі колін. Піднімайте верхнуюю половину тулуба, прагнучи дістати грудьми ноги. Руки розташуйте, як вам зручно, можна тримати їх за головою, можна витягнути їх уздовж тулуба. Повторіть підйом корпусу в такій позі 15 разів.
4
Вправа, що дає навантаження на нижні м'язи преса, називається зворотним скручіваніем.Как і в попередніх вправах вихідне положення - лежачи на спині. Руки покладіть на підлогу, ноги підніміть над тулубом, або зігнувши їх в колінах, або випрямивши і схрестивши. Слідкуйте, щоб стегна з корпусом складали прямий угол.Напрягіте м'язи преса і намагайтеся підняти таз, ноги тягніть в напрямку стелі. Слідкуйте за тим, щоб не напружувати м'язи спини і шиї.
Зверніть увагу
Всі вправи намагайтеся робити саме за рахунок напруги м'язів преса.
Корисна порада
Якщо при тому чи іншому вправі у вас сильно напружується шия або м'язи спини, підшукайте собі іншу вправу на цю групу м'язів преса, щоб попередньо зміцнити їх.