Як почистити підклад шуби.

Зима в нашій країні буває суворою, холодної і довгої. Сильні морози та сніг не відступають протягом трьох, або чотирьох місяців. Рятують від стихії тільки теплі речі і шуби . Але, на жаль, у шуб, як і у всіх інших речей, є властивість забруднюватися. Жителі великих міст, з розвиненою промисловістю страждають від цього більше, ніж жителі маленьких містечок, з хорошою екологією. Чистити верхній одяг необхідно, але питання як, і чи варто братися самим, або надати цю справу рукам фахівця.
Інструкція
1
Відомий випадок, що після здачі шуби в хімчистку подклад був оброблений спеціальними реагентами, які при взаємодії з хутром, зменшили його майже на два розміри. Майте на увазі, якщо ви віддаєте свою шубу в хімчистку, ви повинні бути впевнені, що подклад буде очищений окремо від хутряної частини.
2
Тепер поговоримо про те, як в домашніх умовах почистити подклад. Спочатку розкладіть шубу на столі, або ліжка, або інший, більш зручною для цього поверхні, і докладно розгляньте, що ж з нею сталося за зиму. Якщо шуба довга, то поділ обов'язково буде брудним.
3
Очищається цей бруд досить легко. Візьміть губку, змочіть її прохолодною мильною водою, або водою, в якій розведений пральний порошок, і обережно протріть подклад. Щоб зберегти поділ нової шуби чистим на більш довгий період, просто пришийте по нижньому краю смугу матерії з такого ж матеріалу. Ширина такої смужки повинна бути приблизно тридцять-сорок сантиметрів. Коли поділ забруднюється, цю нашивку відсічі, виперіть, і знову пришийте.
4
Але у шуби подклад може бути забруднене не тільки на рівні Подолу, а й вище, на рівні нижньої кромки рукавів, і в будь - яких інших місцях. До того ж у нього може розійтися шов, або можуть бути розірвані інші ділянки подклад а. В цьому випадку подклад необхідно поміняти. Відсіч дуже акуратно старий, виперіть, і вже чистий пришийте тому. Можете так само зшити новий, використовуючи старий подклад, як лекало, і вшити новий подклад до шуби. При цьому, щоб старий подклад в ролі лекала лежав рівно і не скручувався, отутюжьте його, уникаючи ділянок сильних забруднень.
5
Не потрібно забувати, що перш ніж ваша хутряна принадність відправиться в літню сплячку її необхідно ретельно підготувати, але при цьому часта обробка користі не принесе, а швидше нашкодить шубі.