Як дізнатися, Які дрова мені потрібні. Як дізнатися Які дрова потрібні для звуку.

Після установки операційної системи саме час подбати про підбір потрібних драйверів для деякого обладнання. По-перше, далеко не завжди стандартні драйвери Windows є найбільш підходящими, а по-друге, іноді вони взагалі не встановлюються спільно з ОС.
Вам знадобиться
  • Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Відразу хочеться зауважити, що далеко не завжди установка порівняно новою версією драйвера приносить хоч якісь плоди. Іноді це може навіть призвести до відмови в роботі пристрою. Підібрати потрібні драйвери можна кількома різними способами. Почніть цей процес зі спроби автоматичного пошуку драйверів засобами операційної системи Windows.
2
Відкрийте властивості меню «Мій комп'ютер». Перейдіть до пункту «Диспетчер пристроїв». Перед вами з'явиться вікно, що відображає повний список устаткування, встановленого у вашому системному блоці або ноутбуці.
3
Знайдіть обладнання, зазначене знаком оклику. Це означає, що операційна система не змогла підібрати для нього потрібний драйвер. Клацніть по цьому пристрою правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити драйвери». Перед вами відкриється вікно з двома пунктами. Виберіть перший - автоматична установка оновлених драйверів.
4
Цей метод спрацьовує вкрай рідко. Тому спробуйте знайти потрібний комплект драйверів в інтернеті самостійно. Зайдіть на офіційний сайт виробника обладнання, для якого потрібно оновити драйвер. Перейдіть у відповідне меню, вкажіть модель пристрою, виберіть потрібний комплект із запропонованих варіантів і скачайте його.
5
Не варто впадати у відчай, якщо вам не вдалося самостійно знайти потрібний пакет драйверів. У таких ситуаціях на допомогу приходять спеціальні бази. Розглянемо як приклад програму Driver Pack Solution. Скачайте її і запустіть файл DriverPackSolution.exe з кореневого каталогу.
6
Дочекайтеся, поки програма просканує ваше обладнання і підбере для нього драйвери. Увімкніть режим експерта. Цей пункт знаходиться в лівій колонці вікна програми. Виберіть відповідні драйвери. Натисніть кнопки «Встановити» або «Оновити все».