Як знайти будівельну компанію. Як знайти чи є будівельна ліцензія у компанії.

Зараз на ринку будівельних послуг представлена величезна кількість організацій і фірм, що займаються ремонтними та будівельними роботами. Як не помилитися у виборі і не платити двічі за неякісно виконану роботу? Просто знайти хорошу будівельну компанію .
Інструкція
1
Почніть пошук зі збору інформації про ринок будівельних послуг в вашому регіоні, а не дзвоніть по першому ліпшому оголошенню. Шанс, що ви зверніться в такому випадку в надійну фірму, невеликий, навіть якщо рекламою цієї компанії заповнені всі ЗМІ та всі стенди у вашому населеному пункті.
2
Складіть список всіх компаній вашого міста чи району. Зверніть увагу на те, що вузька спеціалізація фірми ще не говорить про погане або хорошій якості надаваних послуг.
3
Складіть кошторис, щоб, згідно зібраними даними, бути в курсі щодо приблизної вартості набору послуг, які вам необхідні.
4
Зверніться в одну з фірм. Відразу поцікавтеся, чи є у будівельній організації ліцензії та дозволи на проведення робіт, які вказані в прайс-листі фірми. Запитайте, як давно вона надає дані послуги. Зрозуміло, організації, які не перший рік працюють в цій сфері послуг, заслуговують більшої довіри, ніж початківці. Якщо будівельники або обробники приїхали з країн Близького Зарубіжжя, сто разів подумайте, перш ніж їх наймати. Крім маси накладних витрат, ви можете бути засмучені низькою якістю їх робіт, принаймні тому, що лише деякі з них мають ліцензію на їх виконання.
5
Попросіть показати книгу відгуків або заздалегідь зверніться в цілях збору інформації про компанії до її колишнім замовникам. Особисто впевніться в якості пророблених робіт, відвідавши один-два об'єкти, які зводила або ремонтувала дана фірма.
6
Дізнатися, які матеріали і устаткування зазвичай застосовуються в ході виконання робіт.
7
Якщо вас влаштовує якість послуг, що надаються однієї з компаній, перед укладанням договору обговоріть з її представниками наступні пункти: - графік робіт; - обсяг робіт; - постачання матеріалів (Іноді самі замовники забезпечують працівників всім необхідним.); - Можливе перевищення початкового кошторису; - утилізація відходів будівництва.
8
Укладіть договір.