Як навчитися танцю живота.

Самий чуттєвий танець любові - танець живота. Він заворожує своїми рухами, музикою, костюмами, красою ісполнітельнец. Хочете вразити коханого східним танцем - вперед в спорт-клуб. Але спочатку дізнайтеся хитрості танцю живота.
Вам знадобиться
  • Для початку занять східними танцями вам знадобляться балетки або "чешки" на ноги, спеціальний розшитий паєтками набедренний хустку. Як форма на перший час підійде футболка і легінси. Якщо танець живота захопить вас надовго і всерйоз, доведеться подбати і про розкішний східному вбранні танцівниці.
Інструкція
1
Танець живота практично не має обмежень за віком і здоров'ю. Він доступний для всіх жінок, бажаючих навчитися танцю любові і чуттєвості. Багато шукають в танці сексуальний підтекст, проте це не вірно. Belly dance жінка танцює для свого єдиного чоловіка, якому вона віддала своє серце. Кожен танець супроводжується прекрасною східній піснею, слова якої ілюструють рухи танцю.
2
Окрім краси, танець живота це і відмінна фізична навантаження на тіло жінки. У танці навантаження розподіляться на всі групи м'язів, навіть на ті, які мало задіяні в повсякденному житті. Елементи східного танцю прекрасно зміцнюють м'язи спини і черевного преса. Спину в танці припадати тримати прямо, одночасно виконуючи необхідні рухи - тряски стегнами, скрутили, вісімки. Дуже активно працює черевний прес, живіт дійсно "танцює". Танець живота дає можливість жінці розкріпачитися, позбутися від м'язових затискачів і психологічних проблем. Якщо у жінки вперто не виходить якийсь любо елемент танцю, то значить в цій області є проблеми не фізичного властивості. Наприклад, ніяк не виходить руху животом. А по східній мудрості, саме в сонячному сплетінні знаходиться душа людини. Значить, у жінки можуть бути проблеми з відчуттям власного "я". І так кожен елемент може діагностувати психологічні затиски і невпевненості в собі.
3
Для багатьох жінок танець живота це можливість відволіктися від суєти, і вони навіть не ставлять перед собою завдання танцювати східні танці перед коханим або чоловіком. Сам танець настільки красивий, і по костюмах, і звичайно, по виконанню, що він самодостатній і не потребує глядачів. Якщо ж ви хочете вразити коханого своїми вміннями, то для цього зовсім не обов'язково наполегливо займатися і відпрацьовувати кожен елемент. Головне - створити атмосферу - підібрати спеціальну східну музику (можна зупинитися на піснях Таркана), прикрасити інтер'єр в етнічних тонах і станцювати танець любові.
Зверніть увагу
Східними танцями можна займатися навіть під час вагітності. Руху і музика м'яко діють на малюка, а мама має можливість совеместіть фітнес з розвагою. Єдине обмеження-термін вагітності до 12 -13 тижнів. І обов'язково скажіть про свій новий положенні інструкторові, деякі елементи танцю під час вагітності виконувати заборонено.
Корисна порада
При виборі інструктора або хореографа в фітнес-клубі, спирайтеся на свої внутрішні відчуття від спілкування з нею. Сходіть на перший пробний безкоштовний урок. Якщо ви відчуваєте себе поряд з нею комфортно, чи не затискаєтеся, вам подобається її голос і манера уроку, сміливо починайте ходити до неї на затято. Якщо тренер категорично вам не сподобалася, не змушуйте себе займатися у неї. будь вона тричі іменитої тасовщіцей. В східному танці дуже велика ступінь особистісного впливу. Не дозволяйте "харчуватися" вашою енергією.