Як переїхати жити до Австралії.

Австралія - одна з найбільш привабливих з точки зору імміграції країн. Але одного бажання пов'язати своє життя з цією далекою країною недостатньо, навіть не дивлячись на те, що Австралія сформувалася як країна іммігрантів і досі в якійсь мірі нею залишається.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує три підстави для імміграції в Австралію - професійне, сімейне та гуманітарне. Останнє стосується в основному біженців. Як і всяка держава, Австралія глибоко зацікавлена в припливі кваліфікованих фахівців з інших країн, що не потребують додаткового навчання і готових приступити до роботи в найкоротші терміни.
2
Кандидати на переїзд в Австралію крім диплома про освіту повинні мати досвід роботи за фахом і добре знати державну мову. Вік іммігрантів визначений від 18 до 45 років. При підготовці до імміграції слід добре вивчити ринок праці Австралії, щоб більш чітко визначитися зі своєю майбутньою спеціальністю.
3
Існують два імміграційних списку - для незалежної і спонсорується категорій. Потрібно обов'язково ознайомитися з ними і оцінити свої можливі шанси. Сімейна імміграція переслідує метою возз'єднання з родичами, що вже мають австралійське громадянство. Вона стосується, насамперед, батьків, дітей, подружжя і наречених. При оформленні документів на в'їзд необхідно буде пред'явити довідку про доходи спонсора в країні перебування.
4
Згідно програмам сімейної імміграції, можна отримати тимчасову візу для укладення шлюбу, подружню, батьківську візи і візу дитини. Умови отримання кожного виду віз обумовлені австралійським законодавством. Для проживаючих в Австралії більше чотирьох років передбачена незалежна імміграційна програма, яка дає можливість отримання повної постійної візи і право на необмежену перебування в Австралії з перспективою отримання громадянства. Варіант гуманітарної імміграції є найбільш складним, оскільки доведеться доводити імміграційним властям, що подальше знаходження в країні результату являє загрозу життю і здоров'ю іммігранта.