Як вивести мишей.

Миші приносять масу неприємностей: вони прогризають мішки з крупами, псують урожай і електроприлади, так як залишають за собою послід. Позбутися від названих гостей можна різними способами
Вам знадобиться
  • - отрута;
  • - мишоловки;
  • - кішка.
Інструкція
1
Купіть в магазині будь-яку отруту для мишей . Продається вона в різних видах: зерна пшениці, брикети з ароматом сиру, і просто порошки, які додаються в що-небудь смачне. Діють кошти дуже добре, мишки з'їдають отруту і йдуть в нору, з якої в більшості випадків вже не повертаються. Перед тим, як приступити до розкладання приманки, надіньте гумові рукавички і визначитеся з місцем, в яке ви її покладіть. Класти можна тільки у важкодоступні місця, в які не зможуть проникнути домашні тварини. Через 20-30 днів миші повинні загинути.
2
Якщо зв'язуватися з токсичними речовинами вам не хочеться, то використовуйте мишоловки. Купити їх можна в господарському магазині, та й коштують вони дуже дешево, тому купуйте мінімум 3-4 шт. Чим більше мишоловок, тим більше шансів, що миша попадеться. В якості наживки використовуйте сир, сало чи ковбасу. Якщо частування постійно зникає, а миша так і бігає на волі, то поставте мишоловку в потрібне положення, а зверху капніть трохи майонезу. Так як миші всеїдні, вони зацікавляться запропонованим частуванням в будь-якому випадку. Поки вони його злижуть, мишоловка встигне закритися.
3
Коли вам шкода вбивати мишей таким способом, допомогти зможе тільки кішка. Візьміть у знайомих на кілька днів кицю і нехай вона трохи у вас поживе. Коти теж ловлять мишей , але дещо гірше, ніж кішки. У період "сафарі" приберіть всі предмети, що б'ються з полиць і шаф, інакше в гонитві за здобиччю кішка може впустити дорогу вам річ. Тварина бажано недогодовувати, щоб результат настав значно швидше.
4
Витравити мишей можуть допомогти і спеціальні служби. Цей варіант незамінний, якщо у вас не кілька гризунів, а багато. Якщо ви зважилися на цей крок, то зверніться до санепідемстанції або в будь-яку приватну компанію, яка надає дані послуги. Миші перестануть вас турбувати в цей же день, або на наступний.