Як придумати логотип для фірми. придумати логотип для будівельної фірми.

Логотип є одним з найважливіших елементів фірмового стилю. Кожен день нам на очі трапляються сотні, а може, й тисячі логотипів. Багато з них ми тут же забуваємо, не встигнувши і помітити, але деякі залишаються у нас в пам'яті і згодом асоціюються з тією чи іншою фірмою. Так як же придумати такий логотип, який запам'ятатися людям?
Інструкція
1
Найпростішою спосіб зробити логотип - це написати назву фірми певним шрифтом і кольором. До мінусів даного способу можна віднести, звичайно, його надмірну ординарність. Виправити дану ситуацію можна зробивши одну букву назви незвичайною.
2
Так само можна створити логотип шляхом злиття двох або більше букв воєдино. Тут потрібно бути обережним, так як використовувати даний спосіб можна тільки тоді, коли кінець однієї літери суміщений з початком наступної. Природно з'єднаними виглядають такі літерні пари, як VZ, ET, LM, AN і безліч інших.
3
Ще один спосіб створення логотипу - заповнення літери. Він полягає в тому, що букви зафарбовуються заливкою, текстурою або зображенням. Для цього способу підходять тільки шрифти з великою площею літери. Якщо ж ви постараєтеся заповнити зображення букву з тонкими лініями, то це може змінити її до невпізнання.
4
Наступний спосіб - приміщення назви фірми у фігуру, найчастіше геометричну. Найпопулярнішою постаттю для даного способу створення логотипу є коло і еліпс. Фігура може не тільки окільцьовують текст, але й служити для нього формою, при тому що самої фігури видно не буде.
5
Абревіатура. Цей спосіб є найбільш популярним і полягає в тому, що в якості знака, супроводжуючого текст виступає обіграна буква.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H1rqAUiiBGY
Зверніть увагу
Не забудьте: головне, що необхідно для створення ідеального логотипу для фірми - це безмежна фантазія дизайнера!