Як виконати план продажів. Як приготувати рис з каррі.

Виконання плану продажів залежить від безлічі різних факторів. Серед них є ті, на які ми можемо вплинути, і ті, на які вплинути ну просто не в наших силах, хоча найчастіше виявляється так, що до цього було докладено недостатньо зусиль.
Інструкція
1
Створіть для себе діловий імідж. Завжди стежте за своїм зовнішнім виглядом: одягайтеся більш-менш строго - витримуйте стиль серйозного ділової людини, а не «торгаша», обзаведіться такий атрибутикою, як кишеньковий персональний комп'ютер, не найдешевший планшет з усілякими доповненнями, і навіть зробіть так, щоб з кишені вашого піджака або сорочки стирчало кілька хороших ручок і олівець. Файлову папку, якщо вона недостатньо повна і товста, заповніть якимись листами, нехай навіть вони будуть непридатні для використання або порожні. Всі ці деталі викличуть до вас ще більше поваги з боку клієнтів і створять до вас прив'язку як до дійсно діловій людині.
2
Дотримуйтеся своєї маршрутизації. Якщо не застали ключового особи на місці, то візьміть собі за правило завжди дзвонити йому в таких випадках, призначати зустріч, якщо це необхідно.
3
Завжди займайтеся пошуком нових клієнтів. Ходіть, виявляйте, телефонуйте в нові точки, якщо десь побачили телефон недавно відкрився вашого потенційного клієнта.
4
Оптимально розподіляйте і організовуйте ваш час, якщо ви до цих пір ще не приділили належної уваги цьому. Обов'язково заведіть щоденник і плануйте справи на тижневі періоди, складаючи загальний план дій, а також деталізуйте цей план в денному інтервалі робочого тижня.
5
Активно працюйте з вашим відділом мерчендайзерів. Якщо ви бачите, що товар «заморожений» в деяких точках, то давайте їм відповідні рекомендації, радьтеся з ними і експериментуйте з місцем розташування та поданням товару. Правила мерчендайзингу не у всіх точках продажів однаково дієві. Існує безліч факторів, що визначають ефективність мерчандайзингу. Іноді буває досить корисно піти проти усталених правил.
Зверніть увагу
Як скласти і застосувати план дій щодо забезпечення виконання плану продажів. Чому не виконуються плани продажів в багатьох компаніях? Відповідь проста. Немає плану дій з виконання плану продажів. Як його скласти, які елементи необхідно брати до уваги, що може перешкодити і що конкретно робити?
Корисна порада
Пошук нових методів і засобів активізації продажів зараз актуальне, як ніколи раніше. У фокусі уваги рубрики "Доктор продажів" - тема "Виконання плану продажів". Співробітники відділу повинні виконувати тільки одну функцію - продавати! Якщо відділ продажів буде займатися тільки своєю основною роботою, то підприємство автоматично зробить якісний стрибок.