Як знайти роботу в Харкові.

Пошук роботи найчастіше представляє собою нелегкий і клопітливий процес. Не влаштовують умови роботи, заробітна плата, графік роботи. Все ж, зневірятися не потрібно, продовжуйте свої пошуки, але вже з новими знаннями.
Інструкція
1
У нашому сучасному світі інтернет заполонив майже чи не всі сфери життя, то ж торкнулося і пошуку роботи. Існує безліч сервісів для пошуку вакансій і кадрів, серед них сервіс http://job.ukr.net/.Запустите ваш браузер, введіть в адресному рядку: http://job.ukr.net/, ви потрапите на головну сторінку сайту, де зможете легко зорієнтуватися і скористатися його функціями. Серед основних функцій сайту - пошук оголошень роботодавців і резюме здобувачів. Ви побачите зручну область пошуку, що має для цього два розділи: «Шукаю роботу » і «Шукаю персонал», у кожній з яких будуть представлені категорії пошуку.
2
Натисніть на розділ пошуку «Шукаю роботу » і виберіть нижче потрібну вам категорію вакансій, клікнувши на ній лівою кнопкою миші.
3
Перегляньте що з'явився список вакансій. Клікніть на зацікавила вас посади, перед вами відкриється оголошення роботодавця, де будуть вказані такі важливі аспекти співробітництва, як заробітна плата, графік роботи, коротка інформація про діяльність компанії, контактні дані роботодавця, а також додаткові відомості.
4
Для того щоб відшукати вакансію з усіма відповідними для вас умовами, скористайтеся зручним пошуковим фільтром, натиснувши на кнопку «Фільтр» вгорі списку, відкриється меню налаштувань пошуку. У ньому вкажіть розмір зарплати, яка б вас влаштувала, графік роботи, який був би найбільш зручний для вас, досвід роботи та освіту.
5
Створіть і розмістіть своє резюме в відповідному розділі сайту, для чого клікніть на посилання «Створити резюме» у верхній правій частині відкритої сторінки сайту. Роботодавці при пошуку кадрів за запитом, відповідному вашої зазначеної посади, будуть бачити ваше резюме, і шанси, що ви незабаром отримаєте роботу , у вас виростуть.