Як відкрити двері автомобіля в мороз.

В міцні морози користуватися автомобілем рекомендується якомога рідше, так як його знос збільшується в кілька разів. Але якщо ви все ж зважитеся сісти за кермо, вас можуть чекати різні неприємності. Замерзлі двері і замок - це тільки деякі з них. Щоб відкрити двері авто взимку, потрібно використовувати розморожуючу рідина або будь-який доступний джерело тепла.
Вам знадобиться
  • - запальничка або будь-який інший джерело тепла (пластикова пляшка з теплою водою, грілка);
  • - спринцівка і рідина для розморожування;
  • - електричний фен.
Інструкція
1
зробіть вприскування рідина для розморожування в замок авто. Це можна зробити тільки при наявності заздалегідь підготовлених спринцівки, спирту або WD-40. Тому взимку тримайте все це напоготові. Через кілька хвилин спробуйте розробити замок ключем.
2
Якщо у вас немає розморожуючою рідини, а ключ частково можна вставити в замкову щілину, спробуйте розігріти ключ запальничкою. Несильними згладженими ривками повертайте ключ в різні боки, поки замок не відкриється. Не застосовуйте великих зусиль, інакше зламаєте ключ.К того ж зараз у продажу з'явилися спеціальні брелки, що включають в себе висувний размораживатель замків і маленький ліхтарик. Працює прилад від двох батарей AAA.
3
Якщо за допомогою розігрітого ключа не вдалося відкрити двері, а чудо-брелка у вас немає, розігрійте замок за допомогою будь-якого джерела тепла, який є «під рукою»: пластикова пляшка з теплою водою , грілка і т.д. Якщо нічого підходящого не знайдете, спробуйте нагріти замок своїм диханням, використовуючи руки як рупор. При наявності доступу до електричної мережі, підключіть електричний фен і відігрійте їм замерзлі місця.
4
Після того як ви впоралися із замком, відкрийте двері. Для цього нанесіть розморожуючу рідина на місця примерзання двері до кузова автомобіля . Зачекайте пару хвилин і відкривайте двері.
Зверніть увагу
Не лийте гарячу воду на замок. Звичайно, так ви швидко відкриєте двері, але вода замерзне знову через деякий час (залежно від температури повітря), і вам доведеться знову відігрівати замок. Розігрівати замок своїм диханням рекомендується теж тільки в крайньому випадку, коли інші способи не дали потрібного результату. Тому що в цьому випадку ви також занесете вологу всередину замку.
Корисна порада
При підготовці автомобіля до зими зніміть всі замки і механізми і змастіть їх зимової незамерзаючої мастилом. Це не дозволить волозі проникнути всередину замку.