Як встановити тепловий лічильник.

З того часу, як з'явилася можливість обліку теплової енергії самостійно у себе в квартирі, мешканці всерйоз задумалися над встановленням квартирного теплового лічильника. Ну яким чином це зробити і що для цього знадобиться?
Інструкція
1
І правда, в цьому випадку є гарантія об'єктивності взаєморозрахунків між мешканцями і постачальниками теплової енергії. При цьому відчувається суттєва економія денег.Для початку з'ясуйте, чи можливо зробити установку теплового лічильника саме у вашій квартирі. Існує принципова різниця при установці теплового лічильника на трубопроводи з горизонтальною розводкою і на трубопроводи, у яких розводка вертикальна.
2
Якщо у вашій квартирі встановлена горизонтальна розводка трубопроводів, тобто в квартиру входять дві труби - відведення та, а всі наявні радіатори опалення з'єднуються з цими двома трубами, то сміливо встановлюйте теплосчетчик. У разі якщо у вашій квартирі встановлена вертикальна розводка труб, тобто біля кожного вікна є радіатор опалення, а для кожного радіатора передбачена окрема вертикальна теплопровідна труба (стояк), то тоді установка тепло лічильника стане для вас не раціональної , так як вам доведеться встановити кілька теплолічильників.
3
Надайте монтаж теплового лічильника спеціалізованої організації, що займається проектуванням, установкою, а також технічним обслуговуванням теплових вузлів обліку.
4
Зареєструйте ваш теплової лічильник. Це ви також можете надати організаціям, описаним у пункті 3. Фахівці самі зареєструють вузол обліку і здадуть в експлуатацію наглядової організації.
Корисна порада
Після того, як ви встановите тепловий лічильник, встановіть додатково також і терморегулятори. Вони будуть контролювати витрату гарячої води, при необхідності зменшуючи його. Зрештою цифра, що відображає реальне споживання теплової енергії, буде набагато нижче тієї, що взята за норму, а, відповідно, і економія буде значно вище.